JE LI OVO BIO KRAJ ZA MIRALEMA PJANIĆA: Pogledajte kako se Barcelona provela u utakmici protiv četvrtoligaša (VIDEO)

Barcelona je pripreme započela odigravši prijateljsku utakmicu protiv četvrtoligaša, ekipe Olota.

• 14. Jul. 2022  14. Jul. 2022

• 1

Konačan rezultat bio je 1:1, a trener Xavi Hernandez priliku je dao svim igračima koje je prijavio za utakmicu.

Povela je Barca u 28. minuti. Golman Barcelone uposlio je Aubameyanga, a ovaj lob udarcem matira golmana Batallu za vodjstvo Barcelone od 1:0.

Domaći su došli do izjednačenja u 45. minuti kada Amagat iz penala pogodio za 1:1.

U nastavku Barcelona je priliku dalai bh. veznjaku Miralemu Pjanu, no promjene rezultata nije bio.