SUDAR AUTOMOBILA I MOTORA U BiH: Povrijeđenog odvezla Hitna pomoć

Zbog sudara se stvorila saobraćajna gužva, a prema izjavama očevidaca očekuje se i dolazak policijskih službenika na lice mjesta.

  • Hronika

  • 16. Jul. 2022  16. Jul. 2022

  • 0

Motor i Opel Astra sudarili su se danas u Ulici Stepe Stepanovića u Banjaluci.

Kako javlja čitalac "Nezavisnih novina" motociklista je zadobio teže povrede i po njega je došla Hitna pomoć.

Zbog sudara se stvorila saobraćajna gužva, a prema izjavama očevidaca očekuje se i dolazak policijskih službenika na lice mjesta.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...