Vijesti
"BOG NAM JE DAO KIŠU": Ugašen požar u Konjicu (VIDEO)
17. Avg. 20240
Požar na području Šurmanaca, kod Čapljine je pod kontrolom
Vijesti
17. Jul. 2022 17. Jul. 2022
0
Požar na području Boračkog jezera kod Konjica je aktivan te je i dalje potreban angažman helikoptera Oružanih snaga BiH.
Požar je na nepristupačnom terenu, te ga nije moguće gasiti sa zemlje, kazao je pomoćnik gradonačelnika za civilnu zaštitu i vatrogastvo Konjica Husein Hodžić.
Požar na području Šurmanaca, kod Čapljine je pod kontrolom. Vatrogasci su i dalje na terenu i nadziru požarište. Po riječima komandanta PVP-e Čitluk Silvija Ostojića, stanje na požarištu na području Čitluka trenutno je pod kontrolom i nije potrebna pomoć gašenja iz zraka, javlja FENA.
Na području Stoca požar koji je izbio u 12:50 sati, na lokaciji Pijena Brda, ugašen je u 16:30 sati, saopćio je u nedjelju poslijepodne Federalni operativni centar.
U ostalim gradovima i općinama Hercegovačko-neretvanskog kantona trenutno nema aktivnih požara.
Vijesti
"BOG NAM JE DAO KIŠU": Ugašen požar u Konjicu (VIDEO)
17. Avg. 20240
Vijesti
HELIKOPTERI OD JUTROS GASE POŽARE U KONJICU: Pomogao i pljusak koji je oko 15 sati zahvatio grad (VIDEO)
17. Avg. 20240
Hronika
IZBILA DVA POŽARA U HERCEGOVINI: Apel stanovništvu da ne pale vatru na otvorenom (VIDEO)
13. Jul. 20240
Društvo
POTREBNA POMOĆ DRŽAVE: Neumski maslinari zbrajaju štete nakon strahovitog požara
28. Avg. 20220
Vijesti
POLITIČKI ANALITIČAR DENIS AVDAGIĆ ZA "SB" O PREGOVORIMA SAD-a I RUSIJE: "Trump ne želi imati razvučene snage prema Evropi, a to itekako može imati veze i sa Kinom"
Prije 3 min0
Politika
"SB" U INSTITUCIJAMA BiH NA MARINDVORU U SARAJEVU: Javno saslušanje predstavnika Ureda za reviziju... (FOTO)
Prije 10 min0
Svijet
ZAVRŠEN SASTANAK AMERIČKE I RUSKE DELEGACIJE U RIJADU: "Bolje smo se upoznali"
Prije 20 min0
Vijesti
BAJA MALI KNINDŽA MU NIJE SPORAN: Na suđenju za izazivanje mržnje, svjedok Odbrane je kazao da u filmu prikazanom 11. jula na...
Prije 27 min0
Vijesti
VELIKA AFERA NA POMOLU: Sukob interesa u Igmanu Konjic, pozajmica za Nikišćevu privatnu firmu CTK, ali nema posla bez Grabovice
16. Feb. 20250
Vijesti
SERWER UPOZORAVA NA NAJGORI SCENARIJ: "Ako bi do toga došlo, Bosanci bi morali odgovoriti..."
16. Feb. 20250
Vijesti
DODIKOVA KĆERKA U OČAJU: "Sram vas bilo ko god je...!" (FOTO)
16. Feb. 20251
Vijesti
IZNENAĐENJE I U MARTU: Donosimo vremensku prognozu za narednih 15 dana...
Prije 10h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.