Vijesti
"SB" NA OPĆINSKOM SUDU SARAJEVO: Abdulah Skaka se izjasnio da nije kriv (FOTO)
26. Sep. 20231
Skaka je predložen na ovu poziciju na zahtjev Šefika Džaferovića, člana Predsjedništva BiH.
Vijesti
20. Jul. 2022 20. Jul. 2022
1
Ministar vanjskih poslova Katara primio je akreditivna pisma novog ambasadora Bosne i Hercegovine Abdulaha Skake u ovoj zemlji.
Skaka, koji je inače prije ove pozicije obnašao dužnost gradonačelnika Sarajeva dugo je čekao dok su završene sve procedure kako bi naslijedio prethodnika na ovoj poziciji Harisa Lukovca.
Skaka je predložen na ovu poziciju na zahtjev Šefika Džaferovića, člana Predsjedništva BiH.
Sultan bin Saad Al Muraikhi, ministar vanjskih poslova Katara poželio je Skaki dobrodošlicu i istakao da će biti pružena podrška s cijem još jače i uspješnije saradnje između dvije zemlje, navodi N1.
Minister of State for Foreign Affairs Receives Copies of Credentials of Ambassadors of Bosnia and Herzegovina, Nepal#MOFAQatar pic.twitter.com/F0rec3pSqD
— Ministry of Foreign Affairs - Qatar (@MofaQatar_EN) July 19, 2022
Vijesti
"SB" NA OPĆINSKOM SUDU SARAJEVO: Abdulah Skaka se izjasnio da nije kriv (FOTO)
26. Sep. 20231
Društvo
OPĆINSKI SUD SARAJEVO: Abdulah Skaka se naredne sedmice izjašnjava o krivnji
20. Sep. 20232
Vijesti
SLIJEDI SUĐENJE: Potvrđena optužnica protiv Abdulaha Skake i ostalih za visoku korupciju
25. Jul. 20231
Mini market
TROJICA ZA JUMU: Šta se krije iza hapšenja Abdulaha Skake, Senaida Memića, Ibrahima Hadžibajrića...
31. Maj 20231
Vijesti
IZAZVAO NAJVEĆU KRIZU OD DEJTONA I GOTOVO UVEO DRŽAVU U RAT: Kako je Dodik dogovorio i realizovao pokajnički let pred kadije Suda BiH? (VIDEO)
Prije 5h0
Vijesti
AVDO AVDIĆ O LICEMJERJU LAKTAŠKOG VOŽDA: "Dodik je priznao institucije tek kada su mu obećale da ga neće pritvoriti" (VIDEO)
Prije 5h2
Vijesti
SLADIĆ PROGNOZIRA PROMJENE: "Vrelina stiže kraj, ali..."
Prije 5h0
Politika
LJUBIŠA PETROVIĆ O DODIKOVOJ PRESUDI: "Prešao igricu, izdigao se iznad pravosuđa"
Prije 5h0
Vijesti
EKSKLUZIVNI TAJNI TRANSKRIPTI BIJELE KUĆE: "Kad je Bosna postala 'oblast', a Bošnjaci proglašeni opasnošću"
04. Jul. 20252
Vijesti
ALMIR DŽUVO ZAOBIŠAO POLICIJU: Šef OSA-e lično odvezao Dodika do suda
Prije 15h4
Vijesti
MINISTAR HELEZ PRENIO MMF-u: "Nisu nam potrebna dodatna zaduživanja!"
03. Jul. 20250
Vijesti
KONAČNO SE POJAVIO: Milorad Dodik s advokatom došao u Tužilaštvo BiH, oni ga saslušali, pritvor mu ukinut!
04. Jul. 20254
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.