Hronika
SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD JABLANICE: 21-godišnjak teško povrijeđen
28. Mar. 20260
U nesreći je povrijeđeno više osoba, a vozač putničkog motornog vozila Golf 2 ostao je priklješten u vozilu.
Hronika
21. Jul. 2022 21. Jul. 2022
0
Jedna osoba poginula je danas u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u mjestu Tržac kod Cazina.
Kao što se vidi na fotografijama, u udesu su učestvovali automobil marke Volkswagen Golf 2 i teretni kombi.
U nesreći je povrijeđeno više osoba, a vozač putničkog motornog vozila Golf 2 ostao je priklješten u vozilu, te su ga izvlačili iz vozila članovi Vatrogasne brigade Cazin koji su morali sijeći automobil kako bi pomogli unesrećenom licu.
Kako je portal Cazin.net saznao od policijskog službenika iz Cazina, vozač Golfa iz današnje teške saobraćajne nesreće je nažalost preminuo.
Hronika
SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD JABLANICE: 21-godišnjak teško povrijeđen
28. Mar. 20260
Hronika
CRNI DAN NA CESTAMA: Muškarac (48) podlegao povredama poslije teške saobraćajne nesreće kod bh. grada
26. Mar. 20260
Hronika
UŽAS NA BH. CESTAMA: U sudaru u tunelu više osoba povrijeđeno, saobraćaj obustavljen
19. Mar. 20260
Hronika
"SB" PATROLA: Saobraćajna nesreća u Sarajevu, komadi automobila rasuti po cesti (FOTO)
16. Mar. 20260
Svijet
VRIJEME ZA SILU: Trump pokreće najveće naoružavanje od pobjede nad nacizmom
Prije 4 min0
Ekonomija
LUKSEMBURG NEDOSTIŽAN, SLOVENIJA LIDER REGIONA: Pogledajte mapu evropskih SATNICA koja je podigla prašinu
Prije 16 min0
Ekonomija
NEVJEROVATAN USPJEH BH. KORPORACIJE: Bingo oborio rekord – prihodi 2,3 milijarde KM
Prije 20 min0
Politika
BURNO U RS-u: Jelena Trivić naciljala premijersku fotelju, Vukanović spustio rampu Stanivukoviću
Prije 23 min0
Hronika
JEZIVE SNIMKE NADZORNIH KAMERA: Razorni potres jačine 7,4 stepena po Richteru pogodio otočku državu, ima mrtvih......
Prije 18h0
Hronika
POLICIJA IDENTIFICIRALA PIROMANE IZ MOSTARA: Meta bila dva vozila, izgorjelo sedam
01. Apr. 20260
Hronika
JEZIV SLUČAJ U HRVATSKOJ: Djevojčica prijavila oca za seksualno zlostavljanje
31. Mar. 20260
Hronika
INCIDENT NA TRAMVAJSKOM STAJALIŠTU: Pijan vrijeđao ljude, zaštitarke ga pokušale smiriti, nasrnuo na jednu od njih
01. Apr. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.