Hronika
KRVAVI PIR U MICHIGANU: Ubio četiri osobe, pa u šumi likvidirao još jednu žrtvu i presudio sebi!
Prije 18 min0
Auto Express je objavio rezultate izbora za "Najbolji polovni automobil 2022. godine".
Auto
21. Avg. 2022
0
Ovogodišnji pobednik je Škoda Karoq, a kao kriterijumi su postavljeni cijena, pouzdanost, dostupnost, praktičnost, ali i očuvanje vrijednosti.
Kako tvrdi britanski portal, Škoda Karoq ne samo da donosi odličnu vrijednost za uložen novac, već ga dodatni prostor, praktičnost i premijum osećaj čine ovogodišnjim šampionom. Prema njihovom mišljenju, u ponudi agregata ne postoji loš izbor, a ovaj češki krosover nudi odličan balans između komforne vožnje i upravljivosti.
Na drugom mestu našao se Citroen C3 Aircross, koji je 2021. bio pobjednik ovog izbora. Interesantan dizajn, praktična kabina i izuzetan komfor zaduženi su za visok plasman ovog krosovera. Naravno, jedan od faktora je i vrijednost koja je odlična za uložen novac, ali je enterijer zapravo najbolja stvar kod ovog modela. Kombinacija interesantnog dizajna i svestranosti za cijelu porodicu čini ovaj automobil praktičnim i privlačnim. Ipak, kao mana se ističe činjenica da Citroen C3 Aircross nije zabavan za vožnju poput nekih rivala.
Treću poziciju zauzeo je Volvo S90. Privlačan izgled, vrhunski kvalitet izrade i izuzetan komfor razlog su uspjeha ovog modela. Zahvaljujući minimalističkom dizajnu enterijera, S90 je možda čak i korak ispred njemačkih rivala. Švedski automobil nudi i više prostora, a komfor na zadnjoj klupi je na nivou najboljih limuzina.
Hronika
KRVAVI PIR U MICHIGANU: Ubio četiri osobe, pa u šumi likvidirao još jednu žrtvu i presudio sebi!
Prije 18 min0
Društvo
SIMBOL OBNOVE I POBJEDE SARAJEVA: Prije tačno 30 godina ponovo je otvoren Aerodrom Sarajevo
Prije 32 min0
Svijet
HLADAN TUŠ ZA KIJEV: Bijela kuća odgovorila Zelenskom, Trump obustavlja nekontrolisano slanje oružja!
Prije 38 min0
Društvo
RASKRINKAVANJE OPASNOG NARATIVA: Kako se greške u evidenciji nestalih iz Srebrenice koriste za širenje dezinformacija o “lažnim žrtvama”
Prije 53 min0
Auto
MEHANIČAR TVRDI DA SU OVO NAJBOLJI POLOVNI AUTOMOBILI DO 3.000 EURA: "Imaju neuništive motore"
12. Avg. 20260
Auto
EU OD DANAS MIJENJA PRAVILA ZA STARE AUTOMOBILE: Jedna velika rupa na tržištu rabljenih ide prema zatvaranju
13. Avg. 20260
Auto
MNOGI OD NAS POJMA NEMAJU: Dobro pogledajte imate li ovakvu oznaku na automobilskim gumama...
14. Avg. 20260
Auto
KONKURENCIJA JE ŽESTOKA: Volkswagenov novi model ima težak zadatak, pitanje je hoće li uspjeti...
13. Avg. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.