PROCURIO SNIMAK BRUTALNOG UBISTVA: Pogledajte kako je Srbin likvidirao Crnogorca (VIDEO) 

Još jedan pripadnik škaljarskog klana, Goran V. izgubio je život u "ratu" protiv rivalskog kavačkog klana. U ranu zoru ispred diskoteke na hrvatskom ostrvu Pag metak u glavu iz nesposredne blizine, na njega je ispalio, kako se kasnije ispostavilo državljanin Srbije 

  • Hronika

  • 25. Avg. 2022  25. Avg. 2022

  • 1

Na snimku sigurnosnih kamera vidi se trenutak ubistva, momenat kada ubica sa bijelim kačketom na glavi prilazi dvojici muškaraca i jednom puca u glavu iz neposredne blizine. 

U opštem metežu, on koristi nastali haos i daje se u bjekstvo... A onda najčudnije u svemu... kako se vidi pri kraju snimka, ubica se vraća na mjesto zločina da bi provjerio da li je likvidacija uspjela. To ga je skupo koštalo, jer je poslije toga uletio pravo u ruke interventne policije. Kako Informer saznaje, ubica je D.T. (28) iz Kragujevca. 

Nešto kasnije je utvrđeno da je ubijen Crnogorski državljanin Goran V, blizak škaljarskom klanu. On je takođe svojevremeno bio osuđen u Crnoj Gori zbog učešća u ubistvu Marka Vesnića, vođe navijača „delija”, i ranjavanja njegovog kuma Ivana Markovića u Herceg Novom.   

Vladimir M. Roganoviću, Duško N. Roganović i Dražen Čađenović, optuženi su za teško ubistvo "delije" Marka Vesnića i ranjavanje njegovog kuma Ivana Markovića, dok je  Goran V. okrivljen za - pomoć učiniocu poslije izvršenog krivičnog djela. 

Roganović i Čađenović 24. jula 2009. godine, po prethodnom dogovoru, ubili su Vesnića i ranili Markovića u blizini Omladinskog parka u Igalu. 

Goran V. se nalazio na ljetnjem odmoru na ostrvu Pag sa svojom djevojkom, poznatom manekenkom Draganom Banić. 

Komentari - Ukupno 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...