Regija
STIGLA REAKCIJA IZ ABAZOVIĆEVE URA-e: "Neozbiljnim osobama poput Vulina ne treba pridavati pažnju, ali zbog javnosti..."
22. Mar. 20250
Abazović je, kako su naveli, američkom predsjedniku poručio da će se “Crna Gora izboriti sa organizovanim kriminalom i korupcijom, u čemu Sjedinjene Američke Države treba da pomognu”.
Regija
22. Sep. 2022 22. Sep. 2022
1
Američki predsjednik Joseph Biden priličio je sinoć prijem za svjetske lidere koji borave na godišnjem zasijedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Premijer u tehničkom mandatu Dritan Abazović kazao da je “američki predsjednik veliki prijatelj Crne Gore”.
“U kratkom razgovoru sa predsjednikom Sjedinjenih Američkih Država Josephom Bidenom prvom damom Jill Biden, Abazović je kazao da je američki predsjednik veliki prijatelj Crne Gore, na što je Biden potvrdno odgovorio: “Da, jesam! Lijepo je vidjeti mladog premijera”, saopštili su iz kabineta Abazovića.
Abazović je, kako su naveli, američkom predsjedniku poručio da će se “Crna Gora izboriti sa organizovanim kriminalom i korupcijom, u čemu Sjedinjene Američke Države treba da pomognu”.
Sa @POTUS @JoeBiden i prvom damom #USA @FLOTUS.
— Dr Dritan Abazovic (@DritanAbazovic) September 22, 2022
Zadovoljstvo je biti u društvu velikih prijatelja Crne Gore! pic.twitter.com/cMLM4Qo4LS
Premijer u tehničkom mandatu je takođe naglasio da će država Crna Gora sačuvati svoj evroatlantski spoljnopolitički kurs, navodi Antena M.
“Prijem je upriličen u u Američkom muzeju istorije prirode, gdje je predsjednik Vlade, zajedno sa savjetnikom za vanjsku politiku, Đorđem Radulovićem još razgovarao i sa Charles Michelom, predsjednikom Evropskog savjeta, Xavier Bettelom, premijerom Luksemburga, knezom Albertom II od Monaka, predsjednicom Republike Kosovo Vjosom Osmani i drugima”, kazali su iz kabineta Abazovića.
Regija
STIGLA REAKCIJA IZ ABAZOVIĆEVE URA-e: "Neozbiljnim osobama poput Vulina ne treba pridavati pažnju, ali zbog javnosti..."
22. Mar. 20250
Mini market
DRAGAN BURSAĆ: "Abazović se sam izmislio uz pomoć Vulinovih nalogodavaca iz Moskve, ali i kojekavih korisnih idiota iz EU"
22. Mar. 20250
Regija
DRITAN ABAZOVIĆ UZBURKAO JAVNOST: "Aco Martinović se u jednom trenutku umiješao u..."
04. Jan. 20250
Mini market
NIKOLAIDIS DIREKTNO: "Vučić je spremio incidente u Crnoj Gori, Bosni i na Kosovu. Pa gdje upali. U Bosni su već upaljeni svi crveni alarmi"
24. Dec. 20240
Društvo
CRNA STATISTIKA LJETA: Sve više utapanja u BiH, ovo su najčešći uzroci
Prije 17 min0
Evropa
ROMANTIČNI BIJEG IM PRISJEO: Prepustili se strastima - pa sad moraju platiti 10.000 eura kazne
Prije 28 min0
Politika
NOŽ U LEĐA NAJBLIŽE SARADNICE: Dodik je sve više u sjeni - Željke Cvijanović
Prije 42 min0
Vijesti
SMRDLJIVO BUĐENJE SARAJLIJAMA: "Deponija koja je gorjela je 'tempirana bomba' bez dozvole"
Prije 47 min0
Regija
NJEMAČKI MEDIJI OGOLILI VUČIĆA: Najsnažniji protesti od 90-ih
30. Jun. 20250
Regija
VUK DRAŠKOVIĆ ZA CRNOGORSKU "POBJEDU": "Ovakvu sramotu Beogradu nikada nije priredio nijedan okupator"
29. Jun. 20250
Regija
ĐILAS UZVRATIO VUČIĆU: "Tata je danas u Skupštini predlagao da se ubije 100 muslimana za jednog Srbina"
Prije 11h0
Regija
JUTRO NAKON HAOTIČNIH PROTESTA U SRBIJI: Oglasilo se Tužilaštvo, Vučić hapsio građane
30. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.