IZVINI, "BLAUGRANA": Džeko s dva gola izbacio Barcelonu iz Lige prvaka

Edin "zapaprio" slavnom klubu.

  • Sport

  • 26. Okt. 2022  26. Okt. 2022

  • 0

Inter se plasirao u osminu finala Lige prvaka nakon što je u utakmici 5. kola grupe C pobijedio Viktoriju iz Plzena 4:0.

To znači i da je Barcelona, neovisno o ishodima svojih još neodigranih utakmica (protiv Bayerna i Viktorije), ispala iz takmičenja i svoj europski put nastavlja u Europa ligi.

Junaci Interove pobjede bili su Henrih Mhitarjan, koji je go postigao u 32. minuti, te Edin Džeko, koji je u 42. povisio na 2:0, a u 67. dao i svoj drugi go za prednost od tri razlike. Konačnih 4:0 postavio je Romelu Lukaku.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...