OSTAVKA U SDS-u: "Tako trebaju svi, i Šarović"

Đorđe Milićević, član Predsjedništva SDS-a, podnijeće ostavku na ovu funkciju.

  • Politika

  • 03. Nov. 2022  03. Nov. 2022

  • 0

Ovo je Milićević potvrdio “Nezavisnim novinama” uoči početka sjednice Predsjedništava SDS-a.

“Ja ću podnijeti ostavku na mjesto člana Predsjedništva SDS-a”, rekao je Milićević, koji kao razlog za ovu odluku navodi katastrofalan rezultat na nedavno održanim opštim izborima u BiH, a na kojima je kandidat SDS-a za člana Predsjedništva BiH Mirko Šarović izgubio od Željke Cvijanović (SNSD).

Milićević je mišljenja da "isto treba da postupi kompletno Predsjedništvo SDS-a, uključujući i predsjednika stranke Mirka Šarovića", te da će ovaj prijedlog da staviti kao jedan od prioriteta na sjednici koja bi uskoro trebala da počne.

“Izborni rezultat SDS-a treba da podnese sa sobom Predsjedništvo SDS-a. Ja ću se tako odnositi na sjednici”, poručio je uoči sjednice Milićević.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...