Rat u zalivu
ZVANIČNI LONDON POD PRITISKOM: Hoće li Britanija ući u rat, za sada ograničeno djeluju
05. Apr. 20260
Optuženi su zbog neodgovornog ponašanja...
Hronika
04. Nov. 2022 04. Nov. 2022
1
Pas je izgrizao Kyru King u Lincolnshireu oko 23 sata 6. marta ove godine, te je proglašena mrtvom na licu mjesta zbog povreda glave i vrata.
Njeni roditelji Karen Alcock (41) i Vince King (54) uhapšeni su na mjestu događaja i protiv njih je podignuta optužnica, piše Sky News.
Optuženi su zbog neodgovornog ponašanja jer nisu imali pod kontrolom psa koji je zadao smrtne povrede njihovom djetetu. Prvo saslušanje zakazano je za 9. novembar. Pas je trenutno pod kontrolom nadležnih službi, a policija traži da ga usmrte, prenosi Index.
"Ovo je bila vrlo tužna, dugotrajna i temeljna istraga. U njoj su učestovali i specijalizovani forenzičari. Podigli smo optužnice protiv dvije osobe", rekao je glavni istražitelj policije Craig Davey.
Rat u zalivu
ZVANIČNI LONDON POD PRITISKOM: Hoće li Britanija ući u rat, za sada ograničeno djeluju
05. Apr. 20260
Evropa
"RADO ĆU DA PLATIM, ALI...": Britanski bogataši masovno napuštaju ratnu zonu, ali u London NE SMIJU SE VRATITI
14. Mar. 20260
Evropa
HAOS U VELIKOJ BRITANIJI: Gori zgrada željezničke stanice u Glasgowu, obustavljen prijevoz vozovima (VIDEO)
09. Mar. 20260
Društvo
SVJETSKI PRIMJER IZ BiH: Kako je Bosanska kuća u Ujedinjenom Kraljevstvu postala sigurna luka za Ukrajince, Sirijce i Afganistance (VIDEO)
05. Feb. 20260
Rat u zalivu
IZRAELSKI MINISTAR NE KRIJE FRUSTRACIJU: "Primirje je greška, Iran se mora baciti na koljena"
Prije 10 min0
Svijet
"NIŠTA NEZAKONITO": Bill Gates svjedoči pred Kongresom o slučaju Epstein, otkriva detalje afere s ruskim modelima
Prije 12 min0
Vijesti
NAKON INCIDENTA NA BHRT-u OGLASIO SE NEBOJŠA VUKANOVIĆ: "Komšić drsko poručio da se pakujem i selim u Srbiju..."
Prije 15 min0
Regija
CURE DETALJI HAOSA U SRBIJI: Uhapšeno više zaposlenih u Naftnoj industriji Srbije, sumnjiče se za...
Prije 22 min0
Hronika
SKANDAL U HERCEGOVINI: Napad na bošnjačke povratnike sveden na “narušavanje reda i mira”!
Prije 23h1
Hronika
TRAGEDIJA KOJA JE POTRESLA KAKANJ: Kenan Karamuja poginuo u Sloveniji, iza njega ostali sin i tek rođena kćerka
07. Apr. 20260
Hronika
TUŽNA VIJEST IZ SUSJEDSTVA: Preminuo legendarni nogometaš "Dinama"...
08. Apr. 20260
Hronika
'PAO' NA GRANICI: Državljaninu BiH oduzet Audi koji potražuje Austrija
07. Apr. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.