Politika
ZLATKO LAGUMDŽIJA OTKRIO SVE: Vuk Jeremić mi je napravio “sačekušu” u jednom hotelu…
06. Jun. 20243
"Narodna stranka u tome neće učestvovati“, kazao je on.
Regija
27. Nov. 2022
4
Predsjednik Narodne stranke Srbije Vuk Jeremić izjavio je da prijedlog rezolucije o uvođenju sankcija Rusiji u Narodnoj skupštini Srbije predstavlja „kukavičje jaje“ predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, koje se podmeće opoziciji sa namjerom da podijeli opozicione stranke.
„Ne možemo argumentovano voditi raspravu o tom pitanju prije nego što Vučić u Skupštini Srbije upozna poslanike i javnost sa čime se to tačno Srbiji prijeti, odnosno zbog čega bismo morali da uvedemo sankcije Rusiji uprkos jasnim negativnim političkim posljedicama koje bi taj korak mogao imati za rješavanje kosovskog problema“, rekao je Jeremić, a prenijela Narodna stranka.
On je na izbornoj skupštini Opštinskog odbora Narodne stranke Zemun kazao da mu ne djeluju uvjerljivo priče da će se dogoditi „katastrofa širokih razmjera“ ako Srbija ne uvede sankcije Rusiji.
„Prošlo je već osam mjeseci od početka rata u Ukrajini, a nijedna od prijetnji s tim u vezi se do sada nije ostvarila“, dodao je Jeremić.
Prema njegovim riječima, Vučić podmeće „kukavičje jaje“ opoziciji a uz pomoć nekoga sa kim je, kako navodi, Narodna stranka u prošlosti sarađivala.
„Na stranu koliko je skandalozno reći prije izbora da ste protiv sankcija, a poslije izbora okrenuti ćurak naopako – to neka služi na čast onima koji su spremni da jednu priču pričaju prije izbora, a drugu poslije njih. Ono što je mnogo gore je da se sada, direktno idući Vučiću na ruku, opoziciji podmeće kukavičje jaje sa namjerom da se ona podijeli. Narodna stranka u tome neće učestvovati“, naveo je Jeremić.
Politika
ZLATKO LAGUMDŽIJA OTKRIO SVE: Vuk Jeremić mi je napravio “sačekušu” u jednom hotelu…
06. Jun. 20243
Regija
NAKON DEBAKLA NA IZBORIMA I POVLAČENJA IZ POLITIKE: Evo čime se danas bavi bivši ministar vanjskih poslova Srbije Vuk Jeremić…
27. Feb. 20240
Regija
VUČIĆ SE RIJEŠIO OPOZICIJE: Nakon izbornih manipulacija, kraj za Vuka Jeremića, Boška Obradovića, Borisa Tadića…
05. Jan. 20240
Regija
"OVO JE JEDINI ODGOVORAN KORAK": Vuk Јeremić podnio ostavku na mjesto predsjednika Narodne stranke
22. Dec. 20234
Politika
ZA VIŠE NOVCA KUPOVAT ĆEMO MANJE: Povećali minimalnu platu, a sada nema kraja poskupljenjima!
Prije 16 min0
Politika
REAKCIJA ALME ČOLO PODIGLA PRAŠINU: "Gdje su Bošnjaci, ima li ih u ovoj zemlji?"
Prije 22 min0
Sport
SENZACIJA NA SVJETSKOM KLUPSKOM PRVENSTVU: Viceprvak Saudijske Arabije u produžecima srušio Manchester City i plasirao se u četvrtfinale, pogledajte golove... (VIDEO)
Prije 43 min0
Politika
POLITIČKA MISTERIJA U REPUBLICI SRPSKOJ: "Mazalice, ko te nazvao da ekspresno odustaneš od zakona?"
Prije 50 min0
Regija
AMBASADA SAD U SRBIJI IZDALA UPOZORENJE ZA SVOJE GRAĐANE: "Pripremite dovoljno vode i hrane"
28. Jun. 20250
Regija
NJEMAČKI MEDIJI OGOLILI VUČIĆA: Najsnažniji protesti od 90-ih
30. Jun. 20250
Regija
TOPOVSKI UDARI, BAKLJE, PALICE... BEOGRAD GORI: Baš kao što je Vučić obećao, policija počela tuči demonstrante, stižu jezivi snimci... (FOTO, VIDEO)
28. Jun. 20250
Regija
VUK DRAŠKOVIĆ ZA CRNOGORSKU "POBJEDU": "Ovakvu sramotu Beogradu nikada nije priredio nijedan okupator"
29. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 4
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.