OGLASIO SE ZDRAVKO MAMIĆ NAKON PLASMANA HRVATSKE U POLUFINALE MUNDIJALA: Evo šta je poručio svima...

Oršić je bio asistent kod izjednačujućeg pogotka napadača Zagrepčana Petkovića u 117. minutu za 1:1.

• 09. Dec. 2022

• 1

Zdravko Mamić, nekada alfa i omega Dinama i hrvatskog fudbala oglasio se nakon pobjede na jedanestorcice Hrvatske protiv Brazila i plasmana u polufinale Svjetskog prvenstva u Kataru.

"Vatreni" su poslali kući prvog favorita Mundijala - "karioke", a ponovo je junak pobjede bio golman Dinama Dominik Livaković, ali i druga dvojica igrača "modrih" Mislav Oršić i Bruno Petković.

Maminjo, koji je bjegunac od hrvatskog pravosuđa, ovim povodom se oglasio na Facebooku samo jednom rečenicom.

"Ono što je nekad bio Brazil, to je sada HRVATSKA", napisao je Mamić.