Politika
EDIN FORTO BEZ OKOLIŠANJA: "Predaja Dodika pred pravosuđem je opasan presedan"
Prije 19h1
Nakon turbulencija u osmorci i izlaska NES-a i Stranke za BiH iz formiranja državne vlasti, ali i promjenama za Našu stranku da ipak kandiduje Bošnjaka, pitanje je koliko je ostatak osmorke stabilan.
Vijesti
06. Jan. 2023
0
Naša stranka ipak će sjednicu Predsjedništva održati u ponedjeljak kada će donijeti odluku da li će i koga će kandidirati za ministra prometa i komunikacija u Vijeću ministara BiH. Prema raspodjeli i jedno zamjeničko mjesto pripada ovoj stranci.
Nakon turbulencija u osmorci i izlaska NES-a i Stranke za BiH iz formiranja državne vlasti, ali i promjenama za Našu stranku da ipak kandiduje Bošnjaka, pitanje je koliko je ostatak Osmorke stabilan.
Odnosi unutar stranaka okupljenih oko SDP-a nakon posljednjeg sastanka u Doboju sa predsjednikom SNSD-a Miloradom Dodikom su se promijenili, a od Naše stranke i Za nove generacije zavisi da li će biti većine za potvrđivanje Vijeća ministara BiH.
Tokom vikenda trebale bi biti održane konsultacije, a plan je da se četvrti ministar iz RS dogovori između SNSD-a i Šestorke. Ukoliko bi to ipak bio Bošnjak, onda bi predsjednik Naše stranke Edin Forto ostati kandidat za ministra prometa i komunikacija.
Politika
EDIN FORTO BEZ OKOLIŠANJA: "Predaja Dodika pred pravosuđem je opasan presedan"
Prije 19h1
Vijesti
KONTROLORI LETENJA ODGOVORILI MINISTRU FORTI: Plate su smanjene, želimo jasno istaknuti da...
04. Jul. 20250
Politika
EDIN FORTO PORUČUJE: "Žao mi je da nema zdravog razuma iz SNSD-a"
03. Jul. 20250
Vijesti
MINISTAR FORTO U ISTANBULU: "Vrijeme je da sa riječi pređemo na djela"
29. Jun. 20250
Regija
VEĆ SMO DUBOKO ZAGAZILI U LJETO: U Sloveniji snijeg, na najvišoj meteorološkoj stanici izmjereno je...
Prije 15 min0
Estrada
"MUŽ ME JE PREVARIO S KONOBARICOM DOK SAM SE PORAĐALA": Dramatična ispovijest poznate pjevačice
Prije 16 min0
Regija
NOVI DETALJI STRAVIČNOG UBISTVA NA KOSOVU: Oglasio se brat ubijenog "Imao je modrice po cijelom tijelu, kao da je tučen satima"
Prije 20 min0
Kultura
PREDLOŽENA DJELA ZA NAGRADU "MEŠA SELIMOVIĆ": Iz BiH u konkurenciji Adisa Bašić, Tanja Stupar Trifunović, Faruk Šehić...
Prije 21 min0
Vijesti
STIGLE LOŠE VIJESTI IZ VIJEĆA MINISTARA: Veliki kreditor prekida dalje finansiranje projekata u BiH!
07. Jul. 20250
Vijesti
AVDO AVDIĆ O LICEMJERJU LAKTAŠKOG VOŽDA: "Dodik je priznao institucije tek kada su mu obećale da ga neće pritvoriti" (VIDEO)
05. Jul. 20252
Vijesti
"DŽUVO KOLIKO KOŠTA DRŽAVA I NAGODBA": Nebojša Vukanović prozvao direktora OSA-a pa poručio: "UDBA ovdje i dalje drži sve konce"
06. Jul. 20250
Vijesti
STJEPAN MESIĆ OBRUŠIO SE NA "LEGITIMNOG": "Dragan Čović želi da se Bosna i Hercegovina raspadne, ali da on ne bude glavni krivac nego..."
05. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.