Regija
BESKRAJNA ZEBRA: "Dačić ostao da upravlja odmazdom, dok se AV povukao u Sevilju"
Prije 18h0
Dačić je ocijenio da je napad koji se desio u Sarajevu "direktna posljedica antisrpske kampanje i stvaranja atmosfere mržnje prema Srbima u Bosni i Hercegovini".
Regija
14. Jan. 2023 14. Jan. 2023
14
Ministar vanjskih poslova Srbije Ivica Dačić zatražio je od nadležnih organa u Bosne i Hercegovine da "kazne učesnike napada na srbijansku djecu u Sarajevu".
Dačić je ocijenio da je napad koji se desio u Sarajevu "direktna posljedica antisrpske kampanje i stvaranja atmosfere mržnje prema Srbima u Bosni i Hercegovini".
"Tražimo od nadležnih organa Bosne i Hercegovine da kazne počinioce ovog zločina. Naša budućnost mora da počiva na izgradnji dobrosusjedskih i prijateljskih odnosa naših država i naroda, a ne na mržnji i incidentima", poručio je Dačić.
Podsjećamo, huligani su večeras na Ilidži suzavcem, bakljama i noževima napali roditelje dječaka iz Srbije, koji su bili na dječijem regionalnom fudbalskom turniru u Sarajevu i pri tome je jedan roditelj lakše povrijeđen nožem.
Regija
BESKRAJNA ZEBRA: "Dačić ostao da upravlja odmazdom, dok se AV povukao u Sevilju"
Prije 18h0
Regija
STVARI IZLAZE NA VIDJELO: Ivica Dačić je četiri puta slagao o zvučnom topu
18. Jun. 20250
Regija
IVICA DAČIĆ PUCA OD SAMOPOUZDANJA: "Mogu ja da padnem, ali…"
18. Jun. 20250
Regija
DOK DAČIĆ TVRDI DA NEMAJU ZVUČNI TOP, STIGAO NOVI IZVJEŠTAJ EARSHOT-a: Evo šta su oni otkrili...
17. Jun. 20250
Sport
IVICA KOSTELIĆ U BiH JE IMAO ZADATAK: Uočio je puno džamija, pa mu je sinula ideja
Prije 20 min0
Vijesti
NOVI EKOLOŠKI INCIDENT: Još jedna rijeka u BiH "pocrvenila"
Prije 28 min0
Društvo
CRNA STATISTIKA LJETA: Sve više utapanja u BiH, ovo su najčešći uzroci
Prije 32 min0
Evropa
ROMANTIČNI BIJEG IM PRISJEO: Prepustili se strastima - pa sad moraju platiti 10.000 eura kazne
Prije 42 min0
Regija
NJEMAČKI MEDIJI OGOLILI VUČIĆA: Najsnažniji protesti od 90-ih
30. Jun. 20250
Regija
VUK DRAŠKOVIĆ ZA CRNOGORSKU "POBJEDU": "Ovakvu sramotu Beogradu nikada nije priredio nijedan okupator"
29. Jun. 20250
Regija
ĐILAS UZVRATIO VUČIĆU: "Tata je danas u Skupštini predlagao da se ubije 100 muslimana za jednog Srbina"
Prije 11h0
Regija
JUTRO NAKON HAOTIČNIH PROTESTA U SRBIJI: Oglasilo se Tužilaštvo, Vučić hapsio građane
30. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 14
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.