OVACIJE U BELGIJI: Nogometni Zmaj golčinom u sudijskoj nadoknadi izazvao erupciju oduševljenja

U prvoj minuti sudijske nadoknade pogađa na asistenciju Demana i donosi svom timu tri važna boda.

• 21. Jan. 2023  21. Jan. 2023

• 0

Uutakmici 22. kola belgijskog nogometnog prvenstva snage su odmjerili Oostende i Cercle Brugge.

Gosti su slavili 2:1, a junak je bio bh. reprezentativac Dino Hotić koji je potvrdio sjajnu formu. Ueda je doveo goste u vodstvo, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena, piše Ljudski.ba.

Izjednačio je Ambrose sa 11 metara i činilo se da će Ostende do boda, no kada se čekao kraj ukazao se Dino Hotić.

Hotić je sjajno pratio akciju svog tima i sigurno zakucao loptu u mrežu. Otrčao je navijačima svog tima koji su znali proslaviti ovaj pogodak vrijedan tri boda.

Zanimljivo da je Hotić ušao sa klupe u 88. minuti, a samo par minuta mu je bilo dovoljno da pokaže svoje kvalitete.

Pogodak i veliko slavlje navijača pogledajte OVDJE.