Svijet
PAKISTAN PREKRAJA MAPU SVIJETA: Zaobišli Afganistan i otvorili nove koridore prema moru
Prije 9 min0
(...) mora iskoristiti historijsku priliku.
Politika
24. Jan. 2023 24. Jan. 2023
11
Visoki predstavnik Christian Schmidt danas je u Briselu sa članovima Komiteta za vanjske poslove Evropskog parlamenta podijelio informacije o aktuelnoj političkoj situaciji u Bosni i Hercegovini.
Ovo je objavljeno na Twitter nalogu OHR-a.
Kako je navedeno, Schmidt je naglasio da Bosna i Hercegovina mora iskoristiti historijsku priliku, nakon što joj je odobren kandidatski status za članstvo u Evropskoj uniji.
Svijet
PAKISTAN PREKRAJA MAPU SVIJETA: Zaobišli Afganistan i otvorili nove koridore prema moru
Prije 9 min0
Show
NE PREPORUČUJE SE MLAĐIMA OD 18 GODINA: Kylie Jenner priredila provokativne fotografije u novoj liniji kupaćeg kostima (FOTO)
Prije 16 min0
Zdravlje
JEDNOSTAVNO RJEŠENJE ZA POVIŠENE MASNOĆE: Ove namirnice kardiolozi preporučuju za čiste arterije
Prije 26 min0
Rat u zalivu
TRUMP PRELOMIO: Počinje "BITKA ZA HORMUŠKI MOREUZ" - Primirje je mrtvo, sukob će trajati nedjeljama!
Prije 37 min0
Politika
MUK U BANJOJ LUCI I LAKTAŠIMA: Milorad Dodik zanijemio, mediji i botovi utihnuli - nakon poruke američkog šefa OHR-a...
Prije 18h2
Politika
POLITIČKI POTRES U HERCEGOVINI, HRVATI OGORČENI: „Ovo je jasna poruka, na Zagreb ne trebamo računati, možda bi bilo bolje da se okrenemo Srbima...“
Prije 15h2
Politika
PROFESOR HRVOJE KLASIĆ ZA „SB“: Ovo je prava istina o priči kako je Josip Broz Tito prešao na islam...
07. Jul. 20260
Politika
HELEZ ODGOVORIO CVIJANOVIĆ: "Moj djed je bio u partizanima. Tvoj djed Pejo Marić je bio ustaški satnik koji je punio masovne grobnice"
07. Jul. 20261
trenutak ...
Komentari - Ukupno 11
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.