Svijet
"KAKVO PUTOVANJE": Povijesna misija leta oko Mjeseca sretno završila, pogledajte snimku slijetanja...
Prije 16 min0
Ponovo je izabran za predsjednika 2007. godine, a podnio je ostavku sljedeće godine, kako bi izbjegao smjenu.
Hronika
05. Feb. 2023
0
Pervez Mušaraf, bivši predsjednik Pakistana, umro je u Dubaiju poslije duge i teške bolesti, saopćila je pakistanska vojska.
U izjavi za CNN, visoki zvaničnik vojske je izrazio "iskreno saučešće" zbog "odlaska generala Perveza Mušarafa".
"Izražavamo iskreno saučešće povodom smrti generala Perveza Mušarafa, bivšeg predsjednika i načelnika Generalštaba. Neka mu Allah blagoslovi dušu i da snagu njegovoj porodici", navodi se u saopštenju.
Pervez Mušaraf je bio bivši predsjednik, general i načelnik Generalštaba pakistanske armije. Došao je na vlast vojnim pučem 1999. godine, a predsjednik je postao u junu 2000. Ponovo je izabran za predsjednika 2007. godine, a podnio je ostavku sljedeće godine, kako bi izbjegao smjenu.
Svijet
"KAKVO PUTOVANJE": Povijesna misija leta oko Mjeseca sretno završila, pogledajte snimku slijetanja...
Prije 16 min0
Regija
BURNO NA KOSOVU: Gradonačelnik donio naredbu za zatvaranje paralelnih srbijanskih ustanova...
Prije 28 min0
Politika
POLITIČKI POTRES U REPUBLICI SRPSKOJ: Oglasio se Nebojša Vukanović –„To bi bila katastrofa...“
Prije 39 min1
Mini market
ŠTA SE IZA BRDA VALJA: Kemal Ademović na sastanku s novoosnovanom političkom organizacijom, dogovoreno...
Prije 52 min1
Hronika
SKANDAL U HERCEGOVINI: Napad na bošnjačke povratnike sveden na “narušavanje reda i mira”!
08. Apr. 20261
Hronika
TUŽNA VIJEST IZ SUSJEDSTVA: Preminuo legendarni nogometaš "Dinama"...
08. Apr. 20260
Hronika
NAPISAO KNJIGU, ZARADIO MILIONE I NAVUKAO BIJES MAFIJE: "Skrivam se 20 godina. Da me bar ubiju"
Prije 12h0
Hronika
NEVIĐENI PEH FOČAKA: Bacio kesu heroina kroz prozor da se riješi dokaza, a ona pala...
Prije 17h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.