NEZAUSTAVLJIVI SU: Napoli u drugom poluvremenu slomio otpor Spezije i nastavio pohod na Scudetto (VIDEO)

• 05. Feb. 2023

• 0

Napoli neumoljivo grabi ka osvajanju titule prvaka Italije, a danas je u 21. kolu sa 3:0 u gostima savladao Speziju.

Pružala je Spezija dobar otpor u prvom poluvremenu, ali u nastavku je on slomljen. Mrežu domaćina je iz penala u 47. minuti načeo Khivhca Kvaratskhelia, a u 68. i 73. minuti dva gola postiže sjajni Victor Osimhen.

Do kraja je ostalo 3:0, a Napoli sada ima 56 bodova, čak 16 više od drugoplasiranog Intera koji ima i meč manje.

Spezia je na 17. poziciji sa 18 bodova, pet više od Verone koja je u zoni ispadanja.