Gastro
TAJNA JE U AGDI: Napravite tulumbe prema našem receptu, nema šanse da ne uspiju… (VIDEO)
Prije 11 min0
Uprava kriminalističke policije MUP-a Republike Srpske podnijela je izvještaj Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka protiv N.L. zbog navedenog krivičog djela, kažu u MUP-u Srpske.
Hronika
31. Mar. 2023
0
Banjalučanin N.L. osumnjičen je za krivično djelo prevara u osiguranju čime je jednoj osiguravajućoj kući pričinio materijalnu štetu u iznosu od 58.680 KM.
Banjalučki mediji pišu da je za ovu prevaru osumnjičen Nenad Luburić, inače poznati banjalučki biznismen. On je prijavio saobraćajnu nezgodu i donio dokumentaciju za vozilo koje je učestvovalo u njoj, a nezgoda se, navadno, desila ranije i nije bila prijavljena policiji.
On se sumnjiči da je krivično djelo počinio 1. augusta prošle godine, potvrđeno je u MUP-u Republike Srpske.
Uprava kriminalističke policije MUP-a Republike Srpske podnijela je izvještaj Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka protiv N.L. zbog navedenog krivičog djela, kažu u MUP-u Srpske.
Gastro
TAJNA JE U AGDI: Napravite tulumbe prema našem receptu, nema šanse da ne uspiju… (VIDEO)
Prije 11 min0
Politika
POLITOLOG JASMIN MUJANOVIĆ: Vučićeva opasna igra bliži se kraju, Washington mora reći –„Gotovo je…“
Prije 16 min0
Zdravlje
POGAĐA MILIONE LJUDI ŠIROM SVIJETA: Male životne promjene mogu pomoći kod neugodne bolesti..
Prije 21 min0
Auto
KAZNE ZA KRŠENJE PROPISA SU RIGOROZNE: Rijetki znaju šta znači ovaj prometni znak…
Prije 31 min0
Hronika
SITUACIJA IZMAKLA KONTROLI: Izrešetana dvojica muškaraca u Novom Pazaru!
24. Sep. 20233
Hronika
PUCNJAVA U ZAVIDOVIĆIMA: U pekari pronađena dva tijela, muškarac ubio ženu pa počinio samoubistvo
24. Sep. 20230
Hronika
NOVI DETALJI ZLOČINA U ZAVIDOVIĆIMA: Ubijena 33-godišnja radnica pekare, 45-godišnji ubica počinio...
Prije 23h0
Hronika
NEZVANIČNE INFORMACIJE O TRAGEDIJI U ZAVIDOVIĆIMA: Muškarac ubio djevojku pa izvršio samoubistvo?
24. Sep. 20230
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.