TRILER U BARCELONI: Espanyol gubio 0-3 od Atletica pa došao do boda, pogledajte golove…

Atletico je ostao treći na tabeli, kao i Espanyol na pretposljednjem mjestu i sve je u težoj situaciji.

• 25. Maj 2023

• 0

Dramatična je bila utakmica 36. kola španjolske La Lige u kojoj su bodove podijelili nogometaši Espanyola i madridskog Atletica odigravši 3-3.

Atletico je do 64. minute imao veliko i sigurno vodstvo od 3-0.

Sve je počelo pogotkom Saula u 21. minuti, a potom su uslijedili golovi Griezmanna u 44. i Carrasca u 46. minuti.

No, energični domaćin je smogao snage za veliki povratak.

Montes je u 64. smanjio na 1-3, potom je Joselu pogodio vlastitu mrežu u 76., dok je Vinicius Souza u 79. minuti pogodio za 3-3 i oduševljenje domaćih navijača.

Do velikog preokreta Espanyol ipak nije došao, a u završnici je odlično u dva navrata intervenirao i golman Atletica, hrvatski reprezentativac Ivo Grbić.