Mini market
"KRMAČA JE ZAPRAŠILA": Dok Foča postaje grad, Vučinić pokazao realno stanje na putevima... (FOTO)
18. Apr. 20260
Zbog izvođenja sanacionih radova na mostu Gorica, za saobraćaj je zatvorena desna cijev tunela 1. mart u smjeru Zenica-Sarajevo, a vozila saobraćaju dvosmjerno kroz lijevu tunelsku cijev.
Hronika
01. Jun. 2023
0
Na magistralnom putu Banja Luka-Čelinac (na lokalitetu Marijanovići), zbog odrona, saobraća se usporeno, jednom trakom.
U većem dijelu Bosne kolovoz je mokar ili vlažan, dok je u Hercegovini suho. U jutarnjim satima na dionicama u višim planinskim predjelima magla smanjuje vidljivost, a upozoravamo i na sitne odrone kamenja na kolovoz. Vozači se mole da budu oprezni i da vožnju prilagode trenutnim uslovima na putu.
Zbog izvođenja sanacionih radova na mostu Gorica, za saobraćaj je zatvorena desna cijev tunela 1. mart u smjeru Zenica-Sarajevo, a vozila saobraćaju dvosmjerno kroz lijevu tunelsku cijev.
Danas i sutra, u terminu od 09.00 do 14.00 sati, zbog radova na redovnom održavanju tunela Karaula (M-18 Olovo-Kladanj) saobraćat će se usporeno, jednom trakom.
Sporije zbog radova tokom dana saobraća se i na magistralnim putevima: Srbljani-Bosanska Krupa, Kiseljak-Gromiljak, Lašva-Kaonik, Travnik-Vitez, Šićki Brod-Lukavac, Bihać-Kamenica, Ripač-Dubovsko i Bijeljina-Rača, kao i na ulazu u Bugojno (iz smjera Rostova).
Zbog slijeganja ceste na ulazu u Vinac iz smjera Donjeg Vakufa (M-5/16 Donji Vakuf-Jajce) u funkciji je samo jedna traka, a brzina je ograničena na 20 km/h.
Na dionici regionalnog puta od mjesta Ravno prema magistralnom putu Ljubinje-Trebinje (M-6) saobraćaj je obustavljen i preusmjeren na alternativne pravce.
Zbog radova na mostu na Ilidži (M-17 Stup-Blažuj), saobraćaj se iz smjera Blažuja preusmjerava kroz naselje Lužani, dok se iz smjera Ilidže saobraća preko mosta (u funkciji je jedna traka na mostu).
Zbog sanacionih radova zatvoren je most na ulazu u Nemilu (spoj M-17 sa R-473), a vozila saobraćaju preko raskrsnice u Topčić Polju.
Na graničnim prijelazima za putnička vozila za sada nema dužih zadržavanja, saopćeno je iz BIHAMK-a.
Mini market
"KRMAČA JE ZAPRAŠILA": Dok Foča postaje grad, Vučinić pokazao realno stanje na putevima... (FOTO)
18. Apr. 20260
Hronika
VUKANOVIĆ UPOZORAVA: Novi odron na putu Foča-Sarajevo, kamen pao na automobil
27. Jan. 20260
Hronika
DRAMATIČNO STANJE NA PODRUČJU OPĆINE JABLANICA: Izlijevanje vode ugrozilo kuću, odron u Glodnici
26. Jan. 20260
Hronika
DRAMATIČNO STANJE U REGIONU: Odroni i izlijevanje rijeka prekinuli brojne putne komunikacije
06. Jan. 20260
Društvo
VLADA KS PREVARILA DJECU SA POTEŠKOĆAMA U RAZVOJU, HRNJIĆ OGORČENO PORUČILA: "Sram vas bilo, vi ste najgora Vlada ikada" (VIDEO)
Prije 19 min0
Evropa
BRUXELLES SPREMA VELIKI UDAR NA PUŠAČE: Nakon ovog ništa neće biti isto
Prije 23 min0
Kultura
SMRT U 81. GODINI: Preminula legendarna bh. glumica Irena Mulamuhić
Prije 27 min0
Hronika
FILMSKI BIJEG: Zatvorenik s lisicama pobjegao policiji, deseci policajaca tragaju za njim, čuvaju bivšu partnericu i djecu
Prije 34 min0
Hronika
NEZAPAMĆENA TUGA: Nakon smrti Aziza Derlića, istog dana preminula i njegova kćerka Amerisa
16. Avg. 20260
Hronika
PODMETNULA 10 POŽARA U HRVATSKOJ: Ovo je piromanka iz Poljske, evo šta je sve policija pronašla kod nje...
17. Avg. 20261
Hronika
UKRAJINKU NA ULICI TUKLI SUNCOBRANOM, RAZLOG JEZIVO BANALAN: Progovorila samo svoj jezik
17. Avg. 20261
Hronika
INCIDENT U CENTRU SARAJEVA: Navodno nasrnuo na suprugu pa se uključio i prolaznik, u MUP-u KS kažu...
17. Avg. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.