Sjećanje
KOMANDANT KOJI JE UVIJEK BIO PRVI: Hajrudin Mešić je simbol slobode BiH, u Teočaku obilježavanje 33. godišnjice od njegove pogibije
29. Okt. 20250
- Ovom prilikom član Predsjedništva BiH je obišao područja pogođena olujnom nepogodom, koja je najveću štetu nanijela mještanima u naselju Sniježnica.
Vijesti
09. Jun. 2023
2
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Denis Bećirović posjetio je Teočak gdje je razgovarao s građanima ove općine, kao i načelnikom Općine Tajibom Muminovićem, saopćeno je iz njegovog kabineta.
- Ovom prilikom član Predsjedništva BiH je obišao područja pogođena olujnom nepogodom, koja je najveću štetu nanijela mještanima u naselju Sniježnica.
Bećirović je upoznao građane i načelnika Općine o tome da je već pokrenuo aktivnosti, te zatražio zakazivanje vanredne sjednice Predsjedništva BiH. Predložio je da Predsjedništvo BiH na pomenutoj sjednici zaduži Vijeće ministara Bosne i Hercegovine da izdvoji početna interventna sredstva iz budžeta institucija BiH i međunarodnih obaveza BiH za 2023. godinu.
Navedenim prijedlogom se predviđa hitna intervencija u iznosu od 100.000 KM za Općinu Teočak, a s ciljem pomoći u sanaciji nastalih šteta, koja znatno prevazilazi mogućnosti općinskog budžeta - navedeno je u saopćenju.
Sjećanje
KOMANDANT KOJI JE UVIJEK BIO PRVI: Hajrudin Mešić je simbol slobode BiH, u Teočaku obilježavanje 33. godišnjice od njegove pogibije
29. Okt. 20250
Društvo
EPILOG UŽASA U TEOČAKU: Nasilje je trajalo godinama, a komšiluk je govorio -„Nevres je duša od čovjeka..."
14. Maj 20250
Vijesti
NOVI DETALJI PUCNJAVE U TEOČAKU: Napadač ranio policajca pa pucao sebi u glavu, bore mu se za život...
12. Maj 20250
Vijesti
DRAMA NA SJEVEROISTOKU BOSNE I HERCEGOVINE: Ranjen policajac, napadač pokušao izvršiti...
12. Maj 20250
Regija
DRAMATIČNO STANJE: Počela evakuacija stanovništva iz kuća
Prije 4 min0
Hronika
OTKRIVENI DETALJI TRAGEDIJE NA ISTOKU BiH: U teškoj nesreći poginuo pješak iz Beograda
Prije 6 min0
Mini market
ODJEKNULO U REGIJI: Snimka policajca iz Bosne i Hercegovine kruži društvenim mrežama...
Prije 15 min0
Mini market
AFERA 'GRANTOVI': Zastupnik osuđen na 11 mjeseci zatvora, mora vratiti novac
Prije 16 min0
Vijesti
KOŠARČEV FIJASKO: Direktor BNT-a Besim Belegić poručio: "Nastavljamo s proizvodnjom"
05. Jan. 20260
Vijesti
PAO DOGOVOR U VLADI: Saznajemo ko preuzima kormilo najvažnije institucije u FBiH
04. Jan. 20261
Vijesti
MUP HRVATSKE ZA SB" POJASNIO GRAĐANIMA BiH, SRBIJE...: Posljedice mogu biti odbijanje ulaska, zato izvršite ove provjere...
05. Jan. 20261
Vijesti
OVO JE PLAN ALEKSANDRA VUČIĆA: Priprema veliku investiciju u BiH!
05. Jan. 20261
trenutak ...
Komentari - Ukupno 2
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.