Show
IZGLEDA NEPREPOZNATLJIVO: Kelly Osbourne izgubila više od 40 kilograma, paparazzi je snimili na ulici…
14. Okt. 20200
Najmlađeg sina kralja Charlesa, među ostalim, nazvala "cvilećim cendravim se*onjom"
Estrada
21. Jun. 2023
0
Pjevačica Kelly Osbourne, kćerka rock-legende Ozzyja Osbournea žestoko se obrušila na princa Harryja ne birajući niti najmanje riječi.
Tako je najmlađeg sina kralja Charlesa, među ostalim, nazvala "cvilećim cendravim se*onjom" dok je ismijavala njegov pokušaj da se "vrati kao papa", piše The Sun. Vojvodu od Sussexa napala je u podcastu Jennifer Welch i Angie Sullivan "I‘ve had that".
"Mislim da je Harry pi*ka. On kuka, kuka i žali se, jao meni, ja sam jedini imao psihičkih problema, moj život je bio tako težak, pa svima je život bio je*eno težak! Svačiji je život težak. Bio si princ proklete zemlje koji se odjenuo kao je*eni nacist, a sada se pokušavaš vratiti kao papa. Puši! Ne!", ljutito je uz psovke progovorila 38-godišnja Osbourne.
Ove su uvrede uslijedile nakon što je Harry ismijan zbog njegovih podcast ideja, za koje se doznalo nakon što su on i supruga Meghan Markle sa Spotifyjem raskinuli suradnju. Voditelj Spotifyja, Bill Simmons javno je uvrijedio par koji je napustio kraljevske dužnosti 2020. kada se preselio u SAD. Simmons je nazvao par "je*enim prevarantima" u posljednjoj epizodi vlastite emisije "The Bill Simmons Podcast".
Naime, podcast "Archetypes" vojvotkinje od Sussexa ukinut je zajedno s njenim i Harryjevim ugovorom vrijednim 18 milijuna funti s divom za streaming. Nije naveden nikakav konkretan razlog za prekid njezina projekta koji je imao goste poput Serene Williams, Mariah Carey i Paris Hilton.
Vijest je potvrđena u zajedničkom priopćenju tvrtke Archewell Audio, Meghanine i Harryjeve etikete za stvaranje sadržaja i kompanije Spotifyja.
Auto
ABS, GRIJANJE SJEDIŠTVA, MULTIMEDIJA: Sve to ima Lada Niva za šaku eura; Na spisku standardne opreme...
Prije 5h0
Politika
MILAN DUNOVIĆ O "NAJSKUPLJOJ EKSKURZIJI U HISTORIJI BIH": "i ja sam dobio poziv. Nisam otišao." (VIDEO)
Prije 5h0
Svijet
NOVA MASOVNA PUCNJAVA U SAD-u: "U ovom trenutku čini se da ima više žrtava. Izbjegavajte to područje i uskoro ćemo..."
Prije 5h0
Evropa
PORUKA IZ BERLINA: "Njemačka nije saveznik Ukrajine, jer nije u situaciji koja je obavezuje da se miješa u..."
Prije 5h1
Estrada
TUŽNE VIJESTI IZ SPLITA: Preminuo Vlado Pravdić, bivši klavijaturista Bijelog dugmeta
05. Dec. 20230
Estrada
SLAVNI GLUMAC JE NEPREPOZNATLJIV: Snimljen na ulici, naglo je smršavio, svi su zabrinuti…
04. Dec. 20231
Estrada
SUSJEDI OBOŽAVAJU CAJKE I NARODNJAKE: Ali jedan bend iz Srbije nadmašio je Aleksandru Prijović…
Prije 20h0
Estrada
PRIJA POKORILA I ZAGREB: Na četvrtom koncertu u Areni na scenu dovela i dvije čuvene kolegice, publika u euforiji (VIDEO)
05. Dec. 20231
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.