Vijesti
BANJALUKU POGODILO NEVRIJEME: Ulice pod vodom, kolaps u saobraćaju
28. Sep. 20240
– Drugih prijava još nije bilo, kao ni podataka da li je bilo materijalne štete. Vatrogasci su na terenu i vrlo brzo očekujemo da će stabla biti uklonjena sa saobraćajnica – rekao je Dragan Babić.
Vijesti
21. Jul. 2023
0
Gradsko odjeljenje Civilne zaštite Banjaluka dobilo je oko 20 prijava da je usljed jakog vjetra drvo oboreno na saobraćajnicu i ekipe su već na terenu i uklanjaju stabla, rekao je Srni šef ovog odjeljenja Dragan Babić.
Babić očekuje da će ubrzo sve saobraćajnice biti prohodne.
– Drugih prijava još nije bilo, kao ni podataka da li je bilo materijalne štete. Vatrogasci su na terenu i vrlo brzo očekujemo da će stabla biti uklonjena sa saobraćajnica – rekao je Babić.
Vijesti
NAŠLI RJEŠENJE ZA PRAVNI I POLITIČKI PROBLEM: PDP predlaže Zakon o predsjedniku Republike Srpske
Prije 8 min0
Regija
MITROPOLIT JOANIKIJE, ISTI KAO I PRIJE: "Ako Crna Gora želi da bude žrtva i nije spremna za bilo što osim kuknjave..."
Prije 19 min0
Evropa
U JEDNOM OD NAJJAČIH NAPADA DO SADA: Rusija bombardovala američku fabriku (FOTO/VIDEO)
Prije 24 min0
Hronika
PRINUDNO SLIJETANJE U BOSNI I HERCEGOVINI: Helikopter koji je iz Beograda letio prema...
Prije 29 min0
Vijesti
METEOROLOG ZORAN VAKULA ZA "SB": Da se bar' prognoza neobistini...
19. Avg. 20250
Vijesti
HRVATSKA I BOSNA NISU SVJESNE ŠTA IH ČEKA NAKON DODIKA: Više ništa neće biti isto
Prije 21h1
Vijesti
NOVINAR NAPADNUT U CENTRU SARAJEVA: Sin Sanina Muse udario pesnicom novinara Avdu Avdića
19. Avg. 20252
Vijesti
PROBLEMIMA NIKAD KRAJA: Sumnjivi poslovi gradonačelnika Zenice, u akciji i POSKOK...
20. Avg. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.