Društvo
MNOGI MU NEVJERUJU: Muškarac otkrio kolika mu je penzija nakon 40 godina rada u Njemačkoj
Prije 9 min0
Prisutnost Wagnerovaca u Bjelorusiji smatra se potencijalnom prijetnjom susjednoj Poljskoj.
Evropa
24. Avg. 2023
0
Plaćenićka grupa Wagner bit će još opasnija pod ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom, sugerirao je danas poljski premijer Mateusz Morawiecki.
"Wagner je pod Putinovim vodstvom. Neka svako za sebe odgovori na pitanje - hoće li prijetnja biti veća ili manja? Što se mene tiče, to je retoričko pitanje", rekao je na konferenciji za novinare.
Privatna vojna grupa Wagner bila je pod kontrolom Jevgenija Prigožina, za kojeg se smatra da je jučer poginuo u avionskoj nesreći u Rusiji.
Wagnerove snage premještene su u Bjelorusiju nakon pobune koju je predvodio Prigožin, a njihova prisutnost u Bjelorusiji smatra se potencijalnom prijetnjom susjednoj Poljskoj, članici NATO-a.
Društvo
MNOGI MU NEVJERUJU: Muškarac otkrio kolika mu je penzija nakon 40 godina rada u Njemačkoj
Prije 9 min0
Sport
GATTUSO VEĆ U PROBLEMIMA: Tek je krenuo, a odmah je pao neslavni rekord
Prije 14 min0
Regija
SRBIN LJETOVAO S PORODICOM U HRVATSKOJ PA SE OGLASIO: "Zar je moguće da smo opet ovoliko glupi?"
Prije 17 min0
Regija
SRBIN OPTUŽEN DA SE BORIO ZA RUSIJU: Otišao u Moskvu zbog novca, a sada mu prijeti do pet godina zatvora
Prije 23 min0
Evropa
ORKANSKI VJETAR NOSI KROVOVE, TUČE LED VELIČINE ORAHA: Skoro 20.000 domaćinstava bez STRUJE, građanima evropske zemlje izdato HITNO UPOZORENJE - "Izbjegavajte otvorene prostore!"
Prije 19h0
Evropa
EUROPA SE SPREMA ZA NAJGORE: Ljudi gomilaju gotovinu, evo koliko je treba imati
21. Avg. 20260
Evropa
POTRAGA ZA MERZOM: Gdje je nestao njemački kancelar - "alarmi" popaljeni
22. Avg. 20260
Evropa
PROCURIO TAJNI PLAN KIJEVA: Sve je bilo spremno za udare na Rusiju kakve svijet do sada nije vidio, Zelenski je u zadnji tren rekao NE...
22. Avg. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.