ALBUM NA KOJI SE ČEKALO 18 GODINA: Stonesi prvi put u studiju nakon smrti Charliea Wattsa, poslušajte novu pjesmu (VIDEO)

Legendarni “The Rolling Stonesi” najavili su izlazak novog albuma nakon 18 godina.

  • Estrada

  • 06. Sep. 2023  06. Sep. 2023

  • 0

Legendarni “The Rolling Stonesi” najavili su izlazak novog albuma nakon 18 godina. Posljednji album “A Bigger Bang” objavili su 2005. godine, a sada stiže album pod nazivom "Hackney Diamonds".

Članovi benda (Mick Jagger, Keith Richards i Ronnie Wood) će danas gostovati kod poznatog voditelja Jimmyja Fallona u kojem će otkriti detalje o albumu. Intervju će biti prenošen uživo na YouTube kanalu benda s početkom u 15.25 sati. 

alt

U ponedjeljak je objavljena najava za intervju u kojoj Jimmy leži na kauču i sluša "Rolling Stonese". Potom ga neko zove na telefon s logom benda, a kroz slušalicu se može čuti glas jednog od članova benda koji najavljuje prijenos uživo.

Ovo će “Stonesima” također biti prvi album nakon smrti legendarnog bubnjara Charliea Wattsa, koji je od početka nastupao s bendom, a koji je preminuo u avgustu 2021. godine. Sastav je nakon njegove smrti nastavio ići na turneje, a zamijenili su ga Steve Jordanom.

Danas je na Youtube po prvi put objavljena i pjesma sa novog albuma pod naslovom "Angry" koja odiše gitarskim rifovima po kojima prepoznajemo Stonese sa početka karijere. 

 

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...