Auto
POTPUNO NEOČEKIVANO: BMW proveo 35 godina na dnu rijeke, sada ide na aukciju…
13. Jun. 20230
BMW je pokušao s tom uslugom, pokrenuo ju je prije godinu dana, ali očigledno nije uspio.
Auto
11. Sep. 2023
0
Ideja da će proizvođači automobila prodavati dijelove opreme na mjesečnu pretplatu od starta se činila besmislenom, a čini se i da propada u praksi. Naime, bizarna je ideja da biste trebali platiti automobil 70, 80.000 eura pa još plaćati i opciju grijanja sjedala ili upravljača na mjesečnoj bazi.
BMW je pokušao s tom uslugom, pokrenuo ju je prije godinu dana, ali očigledno nije uspio.
Očito je da su kritike javnosti i kupaca natjerale BMW na odustajanje. Nijedna funkcija koja je već ugrađena u automobil neće koštati dodatno, odnosno njezino „otključavanje“ kupci neće morati platiti. Umjesto toga, uz pretplatu se mogu kupiti samo softverski proizvodi kao što su veća snaga, sistemi pomoći u vožnji i pomoć pri parkiranju. No kako je krenulo, možda će i to jednoga dana nestati s liste mjesečne pretplate.
-Ljudi se osjećaju kao da su platili dvostruko, što zapravo nije bila istina, ali percepcija je stvarnost, uvijek kažem. Zato smo to prestali raditi, rekao je voditelj prodaje BMW-a Pieter Nota.
Auto
POTPUNO NEOČEKIVANO: BMW proveo 35 godina na dnu rijeke, sada ide na aukciju…
13. Jun. 20230
Auto
NJEMAČKI AUTOMOBILSKI DIV IDE KORAK DALJE: Pogledajte kako novi BMW sam mijenja prometni trak, dovoljno je samo…
30. Apr. 20230
Auto
NIJEMCI OTKRILI KARTE: BMW i Volkswagen donijeli ključnu odluku…
08. Feb. 20230
Auto
NJEMAČKI REKORDER: Pogledajte kako izgleda BMW koji je prešao gotovo 900.000 kilometara (VIDEO)
25. Jul. 20220
Mini market
NOVA DRAMA U TUZLANSKOM KANTONU: Opasna igra načelnika Bege Gutića, procurila poruka…
Prije 16 min0
Ekonomija
JEFTINI LETOVI SU SAMO TRIK: Usporedne cijene karata Ryanaira i Wizz Aira otkrivaju sve...
Prije 23 min0
Hronika
CURE DETALJI HORORA U TUZLI: Nakon ubistva i hapšenja, policija traga za još dvije osobe...
Prije 33 min0
Politika
ŠOKANTAN ISTUP ČEDOMIRA JOVANOVIĆA: "Ništa dobro se neće prenijeti u BiH! Haos iz Beograda može stići u Bosnu i Hercegovinu...."
Prije 45 min1
Auto
JOŠ MALO I GOTOVO: Njemački proizvođač automobila najavio kraj za benzince i dizelaše…
29. Sep. 20230
Auto
MOŽE BITI VRLO OPASNO: Ukoliko čujete ovakav zvuk motora automobila – odmah krenite u najbliži servis…
30. Sep. 20230
Auto
DOSTAVLJAČ HRANE PRATIO NAVIGACIJU PA ZAVRŠIO U JEZERU: Bit će optužen za nesavjesno upravljanje...
28. Sep. 20230
Auto
KOMPLET SE IZRAĐUJE PO NARUDŽBI: Barbie u filmu vozi atraktivni auto koji se sada našao u prodaji
29. Sep. 20230
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.