 
                            
                        Hronika
ODUZET AUTO MLADIĆU KOJI JE KROZ SARAJEVO VOZIO 180 NA SAT: Uhvatili ga drogiranog da vozi uprkos zabrani
14. Sep. 20250
Oglasila se policija.
Hronika
21. Sep. 2023
0
Policijski službenici tima za borbu protiv zloupotrebe opojnih droga PU Travnik u srijedu su u mjestu Divjak, općina Vitez, obavili kontrolu putničkog motornog vozila marke VW Golf, kojim je upravljao A.S. (1989.) iz Viteza.
Tom prilikom, A.S. je dobrovoljno predao određenu količinu materije za koju se sumnja da je opojna droga ecstasy.
Također, provjerom u elektronskoj bazi utvrđeno je da A.S. ima neplaćenih novčanih kazni u iznosu od 10.657 KM, te mu je vozilo oduzeto, saopćeno je iz MUP-a Kantona Srednja Bosna.
Vijesti
ŽELJKO KOMŠIĆ SE OBRATIO U UN-u: "Ovo su dvije opcije za stabilizaciju, vrijeme je za tranziciju i evoluciju političkog sistema u BiH"
Prije 13 min0
Društvo
GORAŽDANI NA NOVIM PROTESTIMA IZNIJELI ZAHTJEVE: Trajno riješiti problem pasa lutalica
Prije 26 min0
Vijesti
OVO JE RAZLOG: Amerika u Vijeću sigurnosti otkrila zašto je povukla sankcije Dodiku! (VIDEO)
Prije 45 min0
Ekonomija
SARAJEVSKA BERZA: Kupljene obveznice Sarajevske pivare u iznosu većem od 10 miliona KM
Prije 58 min0
Hronika
BRUTALNA PLJAČKA U SUSJEDSTVU: Državnu imovinu prepisali na privatne vlasnike
29. Okt. 20250
Hronika
STRAVA U SUSJEDSTVU: U teškoj saobraćajnoj nesreći ima poginule djece...
29. Okt. 20250
Hronika
VODITELJICA "BINGA" SE SRUŠILA UŽIVO U EMISIJI: Čitala izvučene brojeve, pa prevrnula očima i nestala iz kadra (VIDEO)
29. Okt. 20250
Hronika
"KRVAVA" PROVALA ŠOKIRALA AUSTRIJU: Državljanka BiH uhapšena u Beču, komšija pozvao policiju nakon jezivog prizora...
Prije 18h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.