Ekonomija
BIVŠI DIREKTOR ELEKTROPRIVREDE UPOZORAVA: Apartmani na Bjelašnici plaćaju manje, a porodice s djecom više
Prije 6 min0
Na današnjim protestima u Zenici okupilo se više hiljada građana
Mini market
29. Okt. 2023
0
Federalni ministar unutrašnjih poslova Ramo Isak obratio se danas građanima na skupu u Zenici koji je organiziran u znak podrške palestinskom narodu.
Nakon što je pozvao okupljene da “ostanu kulturni i suzdržani”, Isak je pozvao na oslobođenje Gaze.
“Zajedno ćemo mi, ako Bog da, osloboditi našu Gazu ali na način da ubijedimo sve one koji šute da dignu svoj glas i one koji imaju snagu da urade ono što trebaju uraditi”, rekao je Isak.
Federalni ministar unutrašnjih poslova Ramo Isak obratio se na propalestinkom skupu u Zenici.
— Istraga.ba (@IstragaB) October 29, 2023
“Zajedno ćemo mi, ako Bog da, osloboditi našu Gazu ali na način da ubijedimo sve one šute da dignu svoj glas i da one koji imaju snagu da urade ono što trebaju uraditi”, rekao je Isak pic.twitter.com/7G0to6HG0T
Na današnjim protestima u Zenici okupilo se više hiljada građana kako bi iskazali svoj protest zbog napada izraelske vojske na Gazu. Protesti su danas održani i u Stocu, gdje je također nekoliko stotina građana dalo svoju podršku Palestincima u Gazi.
Ekonomija
BIVŠI DIREKTOR ELEKTROPRIVREDE UPOZORAVA: Apartmani na Bjelašnici plaćaju manje, a porodice s djecom više
Prije 6 min0
Vijesti
ŠTA SE DOGAĐA U RS-u: Specijalna antiteroristička jedinica MUP-a na ulicama...
Prije 21 min0
Regija
BURNA NOĆ U SRBIJI: Sukobi s policijom, masovne blokade, nosili Vučiću smeće (VIDEO)
Prije 27 min0
Šareni svijet
DALAJ LAMA OTKRIO ŠTA ĆE BITI NAKON NJEGOVE SMRTI: Gasi li se institucija stara 600 godina?
Prije 30 min0
Mini market
I ISKUSAN I POLITIČKI PODOBAN: Pljušte reakcije na društvenim mrežama na izbor Bakira Hadžiomerovića za direktora FTV-a...
01. Jul. 20250
Mini market
DIREKTNO PROZVALI LJUBU ĆOSIĆA: Ekolozi traže hitno zatvaranje deponije koja danas guši Sarajevo i Istočno Sarajevo
Prije 21h0
Mini market
POZNATI SELEFIJSKI PREDAVAČ USIJAO DRUŠTVENE MREŽE: Tvrdi da je "Hrvatska najviše pomogla BiH tokom rata", uslijedile brojne osude... (VIDEO)
30. Jun. 20251
Mini market
IZNENAĐUJUĆI PREOKRET ALEKSANDRA DUGINA: "Vučić je gotov"
Prije 18h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.