Vijesti
IZAZVAO NAJVEĆU KRIZU OD DEJTONA I GOTOVO UVEO DRŽAVU U RAT: Kako je Dodik dogovorio i realizovao pokajnički let pred kadije Suda BiH? (VIDEO)
Prije 31 min0
Iskusni radnik ga je nasamario i izbacio iz objekta, naravno bez ukradenog novca
Hronika
03. Dec. 2023 03. Dec. 2023
0
U petak, 1.12.2023. godine dogodio se pokušaj pljačke benzinske pumpe kompanije Nešković u Gradiškoj.
U popodnevnim satima oko 20:45 nepoznati mladić sa fantomkom na glavi, u objekat kompanije Nešković koja se nalazi u naselju Dubrava, ušao je sa šipkom sa ciljem da ukrade novac od radnika.
Čim je ušao govorio je samo jednu rečenicu: “Daj pare!”
Iskusni radnik ga je nasamario i izbacio iz objekta, naravno bez ukradenog novca, piše Crna hronika.
Cijeli slučaj prijavljen je policiji.
Video pogledajte OVDJE.
Vijesti
IZAZVAO NAJVEĆU KRIZU OD DEJTONA I GOTOVO UVEO DRŽAVU U RAT: Kako je Dodik dogovorio i realizovao pokajnički let pred kadije Suda BiH? (VIDEO)
Prije 31 min0
Vijesti
AVDO AVDIĆ O LICEMJERJU LAKTAŠKOG VOŽDA: "Dodik je priznao institucije tek kada su mu obećale da ga neće pritvoriti" (VIDEO)
Prije 53 min2
Vijesti
SLADIĆ PROGNOZIRA PROMJENE: "Vrelina stiže kraj, ali..."
Prije 57 min0
Politika
LJUBIŠA PETROVIĆ O DODIKOVOJ PRESUDI: "Prešao igricu, izdigao se iznad pravosuđa"
Prije 1h0
Hronika
NEZAPAMĆEN VANDALSKI ČIN: Spomenik sjećanja na genocid u Srebrenici u Grazu uništen za manje od 48 sati
03. Jul. 20250
Hronika
U TURSKOJ ZAVRŠIO I U PRITVORU: Andrej Jović iz BiH godinama doživljava pakao na granicama jer je njegove lične podatke "prisvojio" ubica narkoklana
04. Jul. 20250
Hronika
U ZADRU PARKIRALI AUTO BEOGRADSKIH TABLICA: Napravili su im nezamislivo
Prije 3h0
Hronika
NOVI DETALJI STRAVIČNE TRAGEDIJE: Po preporuci doktora, Jota nije smio letjeti... (FOTO, VIDEO)
03. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.