Vijesti
NOVA IZNENAĐENJA U SEPTEMBRU: Evo kakvo nas vrijeme očekuje do kraja mjeseca...
Prije 11h0
Danas će u Bosni i Hercegovini preovladavati oblačno vrijeme s padavinama.
Vijesti
06. Dec. 2023
0
U Bosni u nizinama kiša ili susnježica, koja može prelaziti u snijeg, a u višim područjima snijeg. U Hercegovini kiša. Tokom poslijepodneva u većini područja padavine prestaju. Jutarnja temperatura zraka od -1 do 5, a dnevna 0 do 6, na jugu do 12°C.
U četvrtak pretežno oblačno vrijeme. U većem dijelu Bosni se očekuje slab snijeg. U Hercegovni u jutarnjim satima i veći dio prijepodneva kiša. Poslijepodne smanjenje naoblake u Hercegovini i zapadnim područjima Bosne. U Hercegovini i na jugozapadu Bosne umjerena bura, a u ostatku zemlje slab zapadni i sjeverozapadni vjetar. Jutarnja temperatura zraka od -3 do 3, a dnevna 0 do 5, na jugu do 11°C.
U petak pretežno sunčano vrijeme s mrazom. U Bosni po kotlinama i uz riječne tokove magla ili niska naoblaka. Jutarnja temperatura zraka od -6 do 0, a dnevna 0 do 9°C.
U subotu u Bosni pretežno oblačno vrijeme. U Hercegovni prijepodne sunčano, a poslijepodne pretežno oblačno. Na krajnjem sjeverozapadu Bosne je lokalno i povremeno moguć slab snijeg ili susnježica. Jutarnja temperatura zraka od -4 do 1, a dnevna 0 do 10°C.
Vijesti
NOVA IZNENAĐENJA U SEPTEMBRU: Evo kakvo nas vrijeme očekuje do kraja mjeseca...
Prije 11h0
Vijesti
NOVI PREOKRET: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih nekoliko dana...
14. Sep. 20250
Vijesti
PRIPREMITE SE ZA NOVI POTOP: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih nekoliko dana i gdje će najviše padati...
13. Sep. 20250
Vijesti
PROMJENA VREMENA I NAOBLAČENJE: BH Meteo objavio prognozu za predstojeće dane
09. Sep. 20250
Šareni svijet
ZAPAPRIO SAMOM SEBI: Poznati kuhar iz SAD opljačkao čak tri banke u jednom danu
Prije 12 min0
Hronika
DETALJI TEŠKE SAOBRAĆAJNE NESREĆE NA SJEVEROZAPADU BiH: Žena poginula kada se automobil "zakucao" u kamion, sumnja se da joj je tokom vožnje pozlilo
Prije 22 min0
Vijesti
DA VIDIMO KO KOSI, A KO VODU NOSI: Marta Kos stiže u službenu posjetu BiH
Prije 25 min0
Evropa
KAO ODGOVOR NA KATASTROFALNU SITUACIJU U GAZI: Kaja Kallas potvrdila plan Evropske komisije, žele Izraelu ponovo...
Prije 27 min0
Vijesti
ŠTA SE DOGAĐA U MOSTARU: Dragan Čović, nakon sjednice HDZ-a BiH, sazvao sjednicu HNS-a...
15. Sep. 20250
Vijesti
PREMIJER ZDK NEZIR PIVIĆ ZA "SB": "Ispostavilo se da su Konakovićevi ‘bageri’ usmjereni protiv BiH, jer se nalaze u rukama Milorada Dodika"
13. Sep. 20250
Vijesti
DRAMATIČNE VIJESTI IZ BANJA LUKE: Tegeltija doživio tešku nesreću, helikopterom prebačen na Klinički centar
14. Sep. 20251
Vijesti
ŽURNO, U MOSTARU: Dragan Čović sazvao sjednicu HDZ-a BiH, na dnevnom redu...
14. Sep. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.