DRUGA BUNDESLIGA: Haris Tabaković postigao eurogol, a potom oduševio sve na stadionu

Vodstvo Staroj dami donio je naš reprezentativac Haris Tabaković, koji je u 30. minuti postigao eurogol.

• 21. Jan. 2024  21. Jan. 2024

• 0

Fudbaleri Herthe vode sa 2:1 nakon prvog poluvremena duela 18. kola 2. Bundeslige protiv Fortune Dusseldorf.

Napadač Zmajeva sa vrha šesnaesterca lijevom nogom je "pocijepao" mrežu za veliko slavlje domaćih (pogledajte OVDJE).

Istovremeno, cijeli stadion stadion je bio i tužan. Naime, Tabaković je nakon gola otrčao do klupe Herthe i uzeo majicu koju je visoko podigao u zrak, te je gol posvetio prerano preminulom predsjedniku ovog kluba Kayju Bernsteinu, koji je preminuo tokom sedmice u 43. godini.