NOĆAS SLAVE "KRALJEVI": Sjajni Džanan Musa odveo Real Madrid u finale Kupa Kralja

Džanan Musa je ponovo bio sjajan i svojim nastupom je jedan od najzaslužnijih za Realovu sigurnu pobjedu, Musa je u ovom polufinalnom susretu postigao 18 poena, sakupio 5 skokova i jednu asistenciju.

• 17. Feb. 2024

• 0

Real Madrid je u prvom polufinalnom meču Kupa Kralja (Copa del Rey) na domaćem parketu savladao Valenciu rezultatom

Od samog početka susreta domaćin je zaigrao odlučno sa željom za pobjedom koja je garantovala prolazak u finale.

Prvu četvrtinu domaćin je riješio u svoju korist rezultatom 23:17, a do poluvremena je prednost dodatno povečao i rezultat na kraju prvog poluvremena bio je 48:39. U trećoj četvrtini domaćin je u potpunosti slomio otpor gostiju dobivši tu četvrtinu 32:16. Na kraju je konačan rezultat bio 95:76.