Vijesti
VREMENSKI ZAOKRET PRED VRATIMA: Meteorolozi objavili srednjoročnu prognozu do polovine augusta
30. Jul. 20260
Federalni hidrometeorloški zavod BiH izdao je narandžasto upozorenje zbog vjetra južnog smjera.
Vijesti
22. Feb. 2024
0
Federalni hidrometeorloški zavod BiH izdao je narandžasto upozorenje zbog vjetra južnog smjera.
Upozorenje je izdato za područje širom Bosne i Hercegovine, za period 23. februar (06.00 sati) do 24. februar (10.00 sati).
Očekuju se udari vjetra južnog smjera brzine 40-60 km/h, na visoravnima i planinama od 60 do 80 km/h.
– Preporuke, mjere, prema Svjetskoj meteorološkoj organizaciji (WMO): Budite spremni na smetnje, strukturalna oštećenja i rizik za povrede od iščupanih stabala i krhotina koje nosi vjetar. Prekidi u snadbijevanju električnom energijom su mogući. Za sve dodatne informacije obratite se nadležnim institucijama – saopćeno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda BiH.
Vijesti
VREMENSKI ZAOKRET PRED VRATIMA: Meteorolozi objavili srednjoročnu prognozu do polovine augusta
30. Jul. 20260
Vijesti
EKSTREMNE VRUĆINE U BiH: Još danas na snazi narandžasto upozorenje, temperature do...
30. Jun. 20260
Vijesti
POZNATA PROGNOZA DO 6. JULA: Stižu vrućine do 37 stepeni, poznato i kada se vraća kiša
22. Jun. 20260
Vijesti
VEĆ OD SUTRA IZGLEDNO JE...: Objavljena srednjoročna vremenska prognoza za BiH do 3. jula
18. Jun. 20260
Politika
MEĐUSOBNI OBRAČUNI OPOZICIJE U RS-u NE PRESTAJU: Velizar Antić za "SB" otkriva gdje to vodi i kome to odgovara
Prije 13 min0
Regija
ISTRAGA U SJEVERNOJ MAKEDONIJI POKAZALA: Radovi u kobnoj diskoteci Puls izvedeni nelegalno
Prije 15 min0
Regija
HRVATSKA POLICIJA OBJAVILA DETALJE: Otkriven uzrok požara na Dugom otoku
Prije 18 min0
Regija
NA DRAVI KOD OSIJEKA: Hrvatska vojska spašava šest tona težak rimski brod
Prije 20 min0
Vijesti
ŽURNO, U MOSTARU: Dragan Čović sazvao dvije sjednice vrha HDZ-a BiH, razlog je...
Prije 10h1
Vijesti
UZBUNA U ČOVIĆEVIM REDOVIMA: „Ova zemlja može postojati isključivo kao država...“
Prije 10h2
Vijesti
MEDIJ DRAGANA ČOVIĆA NAJAVLJUJE NOVU POLITIČKU KRIZU: Treba blokirati i cijeli Parlament BiH!
16. Avg. 20261
Vijesti
OHR PREKINUO ŠUTNJU: Snažna poruka iz Ureda visokog predstavnika o udarima na Memorijalni centar u Srebrenici
14. Avg. 20261
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.