Estrada
SIN DRAGANE MIRKOVIĆ ŽRTVA PREVARE: Pjevačica se odmah oglasila - "Podnijeta je tužba protiv djevojke!"
04. Nov. 20250
Njihova djeca, sin Marko i ćerka Manuela, ostala su sa pjevačicom u Austriji, dok se Markov potez da otprati oca sa društvenih mreža naširoko komentariše.
Estrada
07. Apr. 2024 07. Apr. 2024
0
Muzička zvijezda Dragana Mirković i njen suprug, biznismen Toni Bijelić, razvode se poslije 24 godine braka, o čemu bruji cijeli region.
Njihova djeca, sin Marko i ćerka Manuela, ostala su sa pjevačicom u Austriji, dok se Markov potez da otprati oca sa društvenih mreža naširoko komentariše.
Dragana ne krije da joj djeca različito reaguju na pažnju koju od javnosti dobijaju već godinama.
"Ide Marko tako povremeno na koncerte sa mnom, samo inkognito… (smijeh) Ne voli da bude nešto viđen. Devojke ga primete, hteo ne hteo“, rekla je pjevačica jednom prilikom.
"Mojoj ćerki je neprijatno, ona je, ipak, žensko… Neprijatno joj je da se pojavljuje po medijima, da je ima po novinama. Rekla mi je: ‘Mama, meni je ovo previše’. Ja sam rekla: ‘Ja apsolutno ne utičem na tebe, ako bi da se skloniš sa mreža’, to je sve. Meni je samo bitno da su mi deca srećna! Što se tiče njihovih partnera, koga kog oni da odaberu ja ću biti najbolja tašta i svekrva", zaključila je Dragana tada, prenosi "Blic".
Estrada
SIN DRAGANE MIRKOVIĆ ŽRTVA PREVARE: Pjevačica se odmah oglasila - "Podnijeta je tužba protiv djevojke!"
04. Nov. 20250
Estrada
HUMANOST NA DJELU: Dragana Mirković najavila da će cjelokupni honorar od sarajevskog koncerta donirati...
25. Sep. 20250
Estrada
DAR MAJKE PRIRODE: Ove dame sa estrade imaju najveće prirodne grudi
27. Jun. 20250
Estrada
"VEOMA JE IMUĆNA, TAČNIJE MILIONERKA": Toni Bijelić NAŠAO NOVU DJEVOJKU nakon razvoda od Dragane Mirković, upoznali se u Rumuniji
27. Apr. 20250
Ekonomija
PLAN AUTOCESTA FEDERACIJE BiH: U 2026. planirano otvaranje oko 40 kilometara novih dionica autoceste na Koridoru Vc
Prije 14 min0
Zdravlje
ZABORAVLJENI KLJUČ MRŠAVLJENJA: Zašto je žvakanje bitnije nego što mislite
Prije 14 min0
Rat u zalivu
RAT S IRANOM OTKRIO RANJIVOST SAD-a: Ključ je u kineskim mineralima
Prije 19 min0
Rat u zalivu
JEZIVA PRIJETNJA IZ IRANA: "Neprijatelji će upasti u smrtonosne vrtloge!"
Prije 21 min0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.