Politika
MILIČEVIĆ "ZALEDIO" ČOVIĆA: "Ako je to tako i ako to treba da ide bez HDZ-a, ići će..."
Prije 16 min0
Dora Proeska tužne vijesti podijelila je na društvenim mrežama uz riječi: “Svijetao put, oče.”
Kultura
02. Maj 2024
0
Preminuo je Nikola Proeski, otac makedonske zvijezde Tošeta Proeskog. Tužnu vijest je sa pratiteljima podijelila Tošetova sestra, Dora Proeska.
Dora Proeska tužne vijesti podijelila je na društvenim mrežama uz riječi: “Svijetao put, oče.”
Roditelji Tošeta, koji je stradao prije 16 godina u saobraćajnoj nesreći u Hrvatskoj, Dominika i Nikola, poslije pogibije sina živjeli su povučeno u Kruševu u Sjevernoj Makedoniji i nisu se pojavljivali u javnosti.
Toše je poginuo u 26. godini života, 16. oktobra 2007. godine.
Politika
MILIČEVIĆ "ZALEDIO" ČOVIĆA: "Ako je to tako i ako to treba da ide bez HDZ-a, ići će..."
Prije 16 min0
Mini market
"ZLU SE PRIMAKAO KRAJ...": Vukanović očekuje reakciju pravosuđa, Dodiku prijeti tri godine zatvora...
Prije 29 min0
Hronika
PRIJETI IM VIŠEGODIŠNJA ROBIJA: Iz Bosne i Hercegovine u Austriju prošvercali velike količine...
Prije 34 min0
Politika
VIŠKOVIĆ ŠIRI PANIKU: „Britanci imaju samo jedan cilj, pozivam opoziciju u RS-u da....“
Prije 41 min0
Kultura
CORAXOV KUTAK: Trump šutnuo Vučića nogom u stražnjicu i lansirao ga s Floride prema njegovom velikom prijatelju
06. Maj 20250
Kultura
TUGA U BEOGRADU: Preminuo glumac Erol Kadić
07. Maj 20250
Kultura
TOPLINA, NEVINOST, ŠARM: Meg Ryan o svom najkontroverznijem filmu - "Svi su bili fokusirani na golotinju"
06. Maj 20250
Kultura
DUGO OČEKIVANA FILMSKA (MAJ)STORIJA: Objavljen trailer za prvu igranu adaptaciju distopijskog romana Stephena Kinga
07. Maj 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.