Evropa
NOVA PODJELA NA SJEVERU EUROPE: Katolici za Palestince, protestanti za Izraelce -"Ako postoji neka nacija koja ih može razumjeti, to smo mi..."
06. Nov. 20233
Policija je nešto iza ponoći pronašla muškarca u dvadesetim godinama koji je bio prikovan ekserima za ogradu. Ekseri su mu bili zabijeni u obje ruke.
Hronika
05. Maj 2024
0
Mladić u Sjevernoj irskoj prevezen je u bolnicu nakon sinoćnjeg stravičnog napada na parkiralištu u Bushmillsu.
Policija je nešto iza ponoći pronašla muškarca u dvadesetim godinama koji je bio prikovan ekserima za ogradu. Ekseri su mu bili zabijeni u obje ruke.
Na parkiralištu u blizini parka Dundarave su nađena i dva zapaljena kombija, od kojih je jedan pripadao žrtvi. Na obližnjem javnom zahodu nalazili su se grafiti koji su povezani s napadom.Policija Sjeverne Irske (PSNI) navodi da je mladić zadobio ozbiljne ozljede, ali da nisu opasne po život. "Ovo je bio okrutan napad. Živimo u demokratskom društvu, nema opravdanja za ovakav zločin", rekao je inspektor Lyttle,a prenosi BBC. Policija je pokrenula istragu i traga za napadačima.
Evropa
NOVA PODJELA NA SJEVERU EUROPE: Katolici za Palestince, protestanti za Izraelce -"Ako postoji neka nacija koja ih može razumjeti, to smo mi..."
06. Nov. 20233
Evropa
UOČI BIDENOVE POSJETE SJEVERNOJ IRSKOJ: Maskirani napadači policiju zasuli Molotovljebim koktelima
10. Apr. 20230
Svijet
POLITIČKI POTRES NA SJEVERU EVROPE: Na izborima pobjeđuje bivše političko krilo militantne grupe...
03. Maj 20220
Svijet
HAOS NA SJEVERU EUROPE: Autobus otet i zapaljen, četiri maskirana muškarca ušla u vozilo i naredila...
08. Nov. 20210
Svijet
IZAZVALI POMUTNJU: Hoće li doći do razgovora Trumpa i Muska, šta kažu iz Bijele kuće...
Prije 17 min0
Mini market
IZRAELSKI LIST HAAERTZ: Zašto je Izrael primio negatora genocida Dodika?
Prije 25 min0
Svijet
DIM STIŽE ČAK DO EVROPE I SAD-a: U Kanadi se rasplamsali tzv. "zombi požari"
Prije 39 min0
Svijet
NIŠTA IM NIJE SVETO: U izraelskim napadima prvog dana Bajrama ubijeno 20 Palestinaca
Prije 52 min0
Hronika
SVE JE OTIŠLO DOĐAVOLA: Nekoliko muškaraca i žena fizički nasrnulo na đakona Branislava Rajkovića u Trebinju (VIDEO)
Prije 19h0
Hronika
NAKON AKCIJE SIPA-e U ŽIVINICAMA: Oglasila se privedena Melisa Butković -"Ovo je uradio neko ko me mrzi..."
04. Jun. 20250
Hronika
AGRESIVNA MELISA: Cvjećarka privedena u akciji SIPA-e u Živinicama, prijetila novinaru Dini Durmiću - "Ima glavu tačno za snajpera"
Prije 20h0
Hronika
CURE DETALJI LJUBAVNE AFERE KOJA JE ZAVRŠILA SMRĆU: Ljubavnika polila kiselinom po genitalijama zbog...
05. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.