Vijesti
IZ LOŠEGA U GORE: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih nekoliko dana...
13. Mar. 20250
Danas će u našoj zemlji preovladavati umjereno, ponegdje pretežno oblačno vrijeme.
Vijesti
12. Maj 2024
0
U drugom dijelu dana u sjevernim, centralnim, istočnim područjima Bosne, na sjeveru i istoku Hercegovine se očekuju lokalni pljuskovi i grmljavina. Vjetar slab sjevernih smjerova. Jutarnja temperatura zraka od 10 do 16, na jugu do 18, a dnevna od 18 do 24, na jugu do 27 °C.
U ponedjeljak sunčano uz postepeno naoblačenje tokom dana. U jutarnjim satima po kotlinama Bosne i uz riječne tokove može biti magle ili niske naoblake. Poslije podne lokalni pljuskovi i grmljavina su mogući u Hercegovini, zapadnim i sjeverozapadnim područjima Bosne. Tokom noći kiša i lokalni pljuskovi u većem dijelu Bosne. Vjetar slab istočni i sjeveroistočni. Poslije podne u Hercegovini vjetar u skretanju na jugozapadni. Jutarnja temperatura zraka od 8 do 14, na jugu do 16, a dnevna od 18 do 24, na jugu do 26 °C.
U utorak pretežno oblačno vrijeme sa kišom i lokalnim pljuskovima koji mogu biti praćeni grmljavinom. Na jugu Hercegovine uglavnom bez padavina. Vjetar slab promjenljivog smjera. Jutarnja temperatura zraka od 9 do 15, na jugu do 17, a dnevna od 15 do 21, na jugu do 24 °C.
U srijedu pretežno oblačno vrijeme sa kišom i lokalnim pljuskovima. Prema kraju dana postepeno prestanak padavina. Vjetar slab do umjeren istočni i jugoistočni. Jutarnja temperatura zraka od 10 do 16, na jugu do 18, dnevna od 16 do 21, na jugu do 25 °C.
Vijesti
IZ LOŠEGA U GORE: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih nekoliko dana...
13. Mar. 20250
Vijesti
GRMI, PUŠE, PADA: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih nekoliko dana i kada se očekuje promjena...
12. Mar. 20250
Vijesti
NARANDŽASTO UPOZORENJE U BiH: Pljuskovi i grmljavina, takav će biti i početak sedmice
18. Avg. 20240
Vijesti
NA POMOLU JE PREOKRET: Stiže nova promjena vremena, danas i sutra pljuskovi, a prekosutra…
13. Jun. 20240
Hronika
SUKOB NAVIJAČA U PRIJEDORU: Policija privela 11 huligana
Prije 14 min0
Hronika
UPLETEN U IZNUDU: U Hrvatskoj uhapšen glumac iz poznate serije
Prije 17 min0
Sport
SJAJNI ŠPANSKI TENISER: Alcaraz izborio finale Roland Garrosa
Prije 20 min0
Regija
STUDENTI PITAJU VLASTI U SRBIJI GDJE SU BILE KADA JE PALA NADSTREŠNICA: "Zbog Pavlovića institucije moraju da rade, dok odgovornost za tragediju još čekamo"
Prije 25 min0
Vijesti
DODIK OTVORENO PRIJETI: „Čim se to dogodi Bosna i Hercegovina će se raspasti...“
05. Jun. 20250
Vijesti
STIŽE OSVJEŽENJE: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih nekoliko dana...
05. Jun. 20250
Vijesti
U BiH JE STIGLO 60.000 TEŠKO NAORUŽANIH VOJNIKA, A GENERALI SU REKLI: "Bude li se neko bunio, odmah pucamo, vrlo brzo nakon toga napravljena je strašna greška"
Prije 18h0
Vijesti
DRAGAN ČOVIĆ U ŠOKU: Pao Čavarin zakon!
05. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.