Regija
KOSOVSKI MINISTAR SVECLA: Uhapšeno osam osoba, zaplijenjen veliki arsenal oružja
30. Nov. 20241
"Sa članovima kajakaškog saveza Kosova ovu nedjelju smo proveli ploveći jezerom Gazivode", naveo je Xhelal Sveçla
Regija
13. Maj 2024
1
Kosovski ministar unutrašnjih poslova Xhelal Sveçla ponovo je boravio na Sjeveru Kosova. Sudeći po fotografijama koje je Sveçla objavio, u veslanje je krenuo sa pantona vile Milana Radoičića.
Kako piše KoSSev, dok je u prošlosti u više navrata posjećivao specijalne jedinice, obilazio infrastrukturne i druge radove, sada je turistički veslao na Gazivodama.
"Sa članovima kajakaškog saveza Kosova ovu nedjelju smo proveli ploveći jezerom Gazivode", naveo je Xhelal Sveçla u objavi na Facebooku, prenosi KoSSev.
Kaže da su ga članovi ovog saveza pozvali, na čemu im se zahvalio.
"Jezero Gazivode, okruženo prirodnim ljepotama i sa kapacitetom koji ima, danas je bilo adresa sportista Kajkaškog saveza, koji plove vodama naše zemlje i šire", dodao je.
Sveçla poručuje da Kosovo ima izuzetne prirodne resurse koji omogućavaju razvoj različitih rekreativnih aktivnosti za građane, a posebno za omladinu.
Regija
KOSOVSKI MINISTAR SVECLA: Uhapšeno osam osoba, zaplijenjen veliki arsenal oružja
30. Nov. 20241
Regija
KOSOVSKI MINISTAR OTKRIO PLAN: Srpska zajednica na Kosovu uskoro može očekivati...
25. Sep. 20240
Regija
PANIKA U BEOGRADU: Oglasio se Dačić povodom izjave kosovskog ministra da će Vučić biti uhapšen ukoliko dođe na Kosovo
30. Jun. 20241
Regija
XHELAL SVEÇLA OTKRIO OPERACIJU BEOGRADA: "Zaplijenjene srpske uniforme dokaz da Srbija pokušava destabilizaciju Kosova"
01. Jun. 20241
Zabava
TIKTOKER U NEVJERICI: Donirao patike Crvenom krstu, pa saznao da se prodaju u Cazinu
Prije 16 min0
Politika
PUKLO U VRHU SDS-a: Mladen Bosić demonstrativno napustio sjednicu Glavnog odbora, većina poslanika traži odlazak Miličevića
Prije 28 min0
Vijesti
SAUDIN SIVRO KAŽE DA VLADA KS NEMA NOVCA: "Pod znakom pitanja čak i isplata..."
Prije 30 min0
Zabava
LUĐI OD MUSKA: Milijarder Durov priznao da ima više od 100 djece
Prije 36 min0
Regija
IZNAJMLJIVAČI APARTMANA NA NOGAMA ZBOG SEZONE: "Ovo mi se još nikada nije dogodilo"
17. Jun. 20250
Regija
OVO JE PLAN: Srbija će pozajmiti 1,9 milijardi eura od francuskih banaka da kupi francuske Rafale
16. Jun. 20250
Regija
VUČIĆ JE ODLUČIO OSVETITI SE ĐOKOVIĆU: Ovim potezom dodatno je naljutio Srbe
17. Jun. 20250
Regija
PROMJENE ZA DRŽAVLJANE BiH, SRBIJE, CRNE GORE: Još ovog ljeta u Hrvatsku po starom, a od oktobra nova pravila
18. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.