Ekonomija
AUSTRIJSKI MEDIJ PIŠE: "Nakon povratka Wizz Air-a, Međunarodni aerodrom Tuzla bilježi..."
21. Feb. 20260
Za koga sada Tuzla dovršava anex i toliko veliko parkiralište, te treći gate, još uvijek nije jasno.
Ekonomija
21. Jun. 2024
0
Zbog bitnog smanjenja broj putnika (izgubit će oko 400.000 putnika u godinu dana) na Aerodromu Tuzla ozbiljno pati biznis koji je bio vezan uz aerodrom.
Niz ugostiteljskih i trgovačkih objekata nema dovoljno posla da plati radnike i najam prostora.
Taxi koji je imao povećanje posla od 70 posto radi velikog broja linija i putnika sada nema šta raditi.
Rent’a’car poslovnice su se pozatvarale i ostalo ih je 3-4 od nekada impozantnih 15 različitih poslovnica, izvijestio je avioportal Zamaaero.
Za koga sada Tuzla dovršava anex i toliko veliko parkiralište, te treći gate, još uvijek nije jasno.
Ekonomija
AUSTRIJSKI MEDIJ PIŠE: "Nakon povratka Wizz Air-a, Međunarodni aerodrom Tuzla bilježi..."
21. Feb. 20260
Ekonomija
PROBLEMIMA NIKAD KRAJA: Razočaravajuće vijesti za bh. aerodrom stižu kao na traci...
13. Avg. 20250
Ekonomija
TUZLANSKI AERODROM DOBIO TRAJNI EASA CERTIFIKAT: Priznanje najviših evropskih standarda
19. Jul. 20250
Ekonomija
ŠTA ĆE BITI SA TUZLANSKIM AERODROMOM: Letovi na samo tri destinacije, podaci su alarmantni, direktor priznao sve…
27. Maj 20240
Društvo
SRBIJANSKI MEDIJ DAJE PROSTOR POZIVIMA NA PROTJERIVANJE BOŠNJAKA: "Idite u Bosnu, spakujte džamije"
Prije 3h0
Ekonomija
KREĆE PROJEKAT DECENIJE, AMERIKANCI ULAZE U BIH: Vlada FBiH povlači potez bez presedana za Južnu interkonekciju
Prije 3h0
Vijesti
DRAMATIČAN ULTIMATUM BH. PREVOZNIKA, SUTRA U 12 STIŽE BLOKADA: Hiljade kamiona kreću na Sarajevo, ekonomija pred totalnim kolapsom zbog granica i EU pravila (VIDEO)
Prije 3h0
Ekonomija
AUTOCESTA KAO SPOMENIK KRIMINALU: Banke obustavile finansiranje, izvođači obustavili radove, Vlada se pravi da je sve uredu
Prije 4h0
Ekonomija
DESILO SE ONO NAJGORE: Šokantan skok cijena goriva...
Prije 16h0
Ekonomija
NAREDNE SEDMICE ĆE SE MNOGO TOGA PROMIJENITI: Ova kompanija otvara novu bazu i uvodi 17 novih linija...
22. Mar. 20260
Ekonomija
EVO KO JE STVARNI POBJEDNIK U RATU PROTIV IRANA: Oni su se poprilično obogatili
23. Mar. 20260
Ekonomija
OVO NEĆE NA DOBRO: Novi skok cijena nafte, sada košta...
23. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.