Svijet
RUSKE SABOTERKE UHVAĆENE NA DJELU: Ukrajinci uhapsili dvije žene koje su postavile eksploziv ispod auta sudije
Prije 13 min0
Osumnjičeni je predat u Prostorije za zadržavanje osoba lišenih slobode, a po nalogu tužioca obavljen je uviđaj na mjestu događaja, a osumnjičeni će nakon kriminalističke obrade u MUP-u biti predat Tužilaštvu KS.
Hronika
21. Jun. 2024 21. Jun. 2024
0
Policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo, PU Stari Grad, sinoć su uhapsili muškarca inicijala T. Š. iz Sarajeva koji je osumnjičen za izazivanje opće opasnosti i teške tjelesne povreda protiv K.H. iz Sarajeva.
"Osumnjičeni je oko 23.15 sati, u ulici Tabaci, upotrijebio vatreno oružje prema K.H., koji je zadobio tešku tjelesnu povredu u predjelu lijeve noge, te je zadržan na KCUS na daljnjem liječenju", navela je glasnogovornica MUP-a KS Mersiha Novalić.
Osumnjičeni je predat u Prostorije za zadržavanje osoba lišenih slobode, a po nalogu tužioca obavljen je uviđaj na mjestu događaja, a osumnjičeni će nakon kriminalističke obrade u MUP-u biti predat Tužilaštvu KS.
Kako "Slobodna Bosna" nezvanično saznaje iz izvora bliskih istrazi, riječ je o Tariku Švrakiću, sinu predsjednika Zelenih beretki Muhameda Švrakića.
Osumnjičeni Švrakić od ranije je poznat policiji.
Svijet
RUSKE SABOTERKE UHVAĆENE NA DJELU: Ukrajinci uhapsili dvije žene koje su postavile eksploziv ispod auta sudije
Prije 13 min0
Estrada
YOUTUBER NUNI SE PRAVDA NAKON DEBAKLA SA ISHOWSPEEDOM: "Njega ne zanima ni tradicija, ni rat; danima sam na tabletama za smirenje" (VIDEO)
Prije 21 min0
Svijet
IRANSKI MINISTAR VANJSKIH POSLOVA: "Netanyahu je bio prisiljen pobjeći 'tatici' "
Prije 23 min0
Zabava
DJEVOJKA SA KONTROVERZNE YAMALOVE ZABAVE OTKRILA: "Tražili su plavuše sa specifičnim fizičkim izgledom, uz jedan uslov..."
Prije 32 min0
Hronika
SAM KRENUO NA IZRAELSKU VOJSKU: Palestinski borac prišao tenkovima, a zatim kroz otvore... (VIDEO)
13. Jul. 20250
Hronika
UŽASNE VIJESTI OVO JUTRO STIŽU IZ TUZLE: Na magistralnom putu u blizini glavne autobuske stanice...
13. Jul. 20251
Hronika
OD JEZIVIH POVREDA UMRLA NA LICU MJESTA: Ovo je djevojka koja je prevozila daske, pa tragično nastradala
Prije 17h0
Hronika
STRAVIČNA SAOBRAĆAJNA NESREĆA: Poginuo 22-godišnji Amar Sejdinović
Prije 18h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.