Mini market
VASKOVIĆ NAJAVLJUJE: "Prema mojim informacijama, neće biti novog pokušaja hapšenja Dodika, ali će svi..."
24. Apr. 20250
-Da je drugačije ne bi učinili sve da onemoguće da se blog vidi u BiH, kazao je.
Vijesti
10. Jul. 2024
0
Nakon gašenja bloga oglasio se novinar Slobodan Vasković.
-Ponovo sam tu.
Nastaviću objavljivati sa nove platforme.
Naravno, nastaviću da pišem kao i dosad – samo istinu, jer ih to najviše iritira.
Da je drugačije ne bi učinili sve da onemoguće da se blog vidi u BiH.
Ne treba mi stan u Dubaiju kao Dodikovim; Sasvim mi je dovoljan računar, poručio je Vasković dodavši kako je radost režima kratko trajala.
Mini market
VASKOVIĆ NAJAVLJUJE: "Prema mojim informacijama, neće biti novog pokušaja hapšenja Dodika, ali će svi..."
24. Apr. 20250
Mini market
VASKOVIĆ NAJAVLJUJE: "Dodik zna da takva mogućnost nikako nije povoljna po njega, bez obzira na to što bi on odbacio..."
23. Apr. 20250
Mini market
VASKOVIĆ UZBURKAO DUHOVE: „Dodik ima plaćene agente u Briselu, ali još uvijek nije našao...“
22. Apr. 20250
Mini market
VOŽD IZ LAKTAŠA UHVAĆEN NA DJELU: Vasković objavio dokaze -"Dodiku nema ko da piše..."
18. Apr. 20250
Politika
BEĆIROVIĆ O POSJETI SJEDINJENIM DRŽAVA: "Dogovorene su konkretne aktivnosti!"
Prije 6h0
Vijesti
HELIĆ REAGOVALA NA PORUKE RUBIOVOG ZAMJENIKA: "'Fleksibilnost' ne smije biti pokriće za revizionizam, prošli ili sadašnji!"
Prije 6h0
Svijet
STIGLA JE KĆERKICA: Boris Johnson dobio deveto dijete (FOTO)
Prije 6h0
Show
ITALIJANSKI MEDIJI BRUJE: Najljepša Bosanka zavela prvog tenisera svijeta
Prije 6h0
Vijesti
ŠOKANTNE NAJAVE BJEGUNCA NENADA STEVANDIĆA: Svi granični prijelazi Bosne i Hercegovine nalaze se na teritoriji...
22. Maj 20250
Vijesti
RADOVAN KOVAČEVIĆ ODUŠEVLJEN VIJESTIMA IZ AMERIKE: "Republika Srpska je baš ovo čekala!"
Prije 11h0
Vijesti
VOŽD IZ LAKTAŠA OČAJAN: Nova poruka Bošnjacima, nakon što je "non-paper" Francuske i Njemačke uzburkao javnost...
23. Maj 20250
Vijesti
HELEZ OBJAVIO "TUŽNU VIJEST ZA ONE KOJI NE VOLE BiH": Stiglo zvanično odobrenje State Departmenta!
23. Maj 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.