Šareni svijet
UHAPŠENA LAŽNA MEDICINSKA SESTRA: "Liječila" 4.000 pacijenata
07. Avg. 20250
Nesreća se dogodila u srijedu poslijepodne u okrugu Palm Beach, a avion u kojem su bile dvije osobe sletio je u jezero koje se nalazi u blizini piste aerodroma.
Hronika
11. Jul. 2024
0
Muškarac srednje životne dobi iz Srbije poginuo je u padu aviona na Floridi (SAD).
Nesreća se dogodila u srijedu poslijepodne u okrugu Palm Beach, a avion u kojem su bile dvije osobe sletio je u jezero koje se nalazi u blizini piste aerodroma.
"Avion Piper PA28 sletio je sa piste na aerodromu opšte avijacije ovog okruga i srušio se u močvarnu oblast na kraju piste", rekla je Sara Tylor Salik, portparol Nacionalnog odbora za bezbjednost saobraćaja.
Palm Beach County deputies are looking for two people that were in an aircraft, that had crashed into a body of water at North County Airport. More to come. @WPBF25News pic.twitter.com/xLFtDOLu7h
— Sooji Nam (@WPBF_Sooji) July 10, 2024
Kako navode lokalni mediji, do pada aviona došlo je nešto poslije 14 sati po lokalnom vremenu, a dvojica muškaraca izvučena su iz vode oko 15.30 sati.
"Kada je avion uletio u blatnjavo jezero, jedno krilo ili dio repa aviona je otkinut", rekao je kapetan vatrogasne službe okruga Palm Beacha Tom Reyes.
Spasioci koji su prvi stigli na lice mjesta otkrili su da se avion raspao na najmanje dva dijela.
Tijela muškaraca pronađena su u olupini aviona. Spasioci su Srbina i njegovog saputnika izvukli na obalu i pokušali reanimaciju. Ekipe Hitne pomoći su ih potom prevezle u najbližu bolnicu, gdje su proglešeni mrtvim. U toku je istraga o nesreći.
Šareni svijet
UHAPŠENA LAŽNA MEDICINSKA SESTRA: "Liječila" 4.000 pacijenata
07. Avg. 20250
Svijet
"OKRUTNO I APSURDNO": Pogledajte gdje Trump gradi novi prihvatni centar za migrante
26. Jun. 20250
Hronika
ČETVRTI SLUČAJ U SAD-u OVE GODINE: Mladića (29) ubio grom na medenom mjesecu na Floridi
25. Jun. 20250
Svijet
MUŠKARAC UPAO NA TRUMPOVO IMANJE NA FLORIDI: Želi da oženi njegovu unuku
04. Jun. 20250
Kultura
NARODNO POZORIŠTE TUZLA: Kada banka zakuca na vrata, počinje komedija "Žene u crvenom"
Prije 17 min0
Vijesti
NAKON TRODNEVNE POTRAGE: Na području Prozor-Rame pronađen nestali muškarac
Prije 22 min0
Mini market
BAJROVIĆ I ČORBO-ZEĆO NEMAJU DILEMU: "Izetbegović griješi što hvali SDP!"
Prije 31 min0
Evropa
SKANDALOZNE IZJEVE IZ SLOVAČKE: Ficov saveznik uporedio Ukrajinu sa Hmasaom
Prije 36 min0
Hronika
UŽASNE VIJESTI IZ BANJA LUKE: Dvojica maskiranih muškaraca napala Branislava Borenovića, prebačen je u bolnicu (FOTO, VIDEO)
05. Sep. 20250
Hronika
NAJPOZNATIJA ŽENA PLAĆENIH UBICA ZAVRŠILA RASKOMADANA U KUTIJI PIVA: Strašna sudbina ljepotice, radila za narkokartel a prepoznali je PO TETOVAŽI
06. Sep. 20250
Hronika
POZNATI DETALJI PUCNJAVE: Pred djetetom upucan vlasnik salona s luksuznim automobilima
05. Sep. 20250
Hronika
DRAMA SE NASTAVLJA: "Panteri" otkrili identitet direktora za kojeg tvrde da je uhvaćen kao pedofili, on sve negira...
Prije 16h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.