Sport
NAKON ISPADANJA S WIMBLEDONA: Džumhur otkrio zašto je izgubio
Prije 18 min0
-Muči me ovo jer sam dugo u sportu, gotovo 50 godina, a nepravedniji sustav nisam vidio“, rekao je.
Sport
13. Avg. 2024
0
Hrvatska muška rukometna reprezentacija do 18 godina nije prošla grupu na Europskom prvenstvu.
Reprezentacija Hrvatske savladala je Grčku 28:18 i Sloveniju 33:29, uz poraz od Srbije u prvom kolu 35:36. U klasičnom sistemu bi s dvije pobjede Hrvatska izborila drugi krug, no ovaj put je EHF odredio nova pravila po kojima se šest drugoplasiranih ekipa dijele u dvije skupine.
Nova je pravila komentirao i nezadovoljan selektor Hrvatske Nenad Šoštarić.
“Onaj tko je radio ovakav sistem najbolje da se zatvori negdje i da ga nikad više ne vidimo u rukometu. Da već u prvoj utakmici možeš ispasti za jedan gol, meni je to bezobrazno i maloumno, a pogotovo objašnjenje da nije bitan rezultat nego razvoj igrača.
Pa stanite malo, došli smo na Europsko prvenstvo! Kako nije bitan rezultat? Imamo +13 gol-razliku, ne idemo dalje, ali idu Mađari koji imaju +3 zato što su iz donjih grupa, a mi gornjih. O čemu pričamo, o nekoj normali?
Naša je grupa bila najjača, a ostali su nabijali gol-razliku protiv Češke, Ukrajine, Crne Gore. Ovo je nepoštovanje igrača i sporta i nitko me ne može uvjeriti da je ovo osam najboljih ekipa. Muči me ovo jer sam dugo u sportu, gotovo 50 godina, a nepravedniji sustav nisam vidio“, rekao je Šoštarić za Balkan Handball.
Sport
NAKON ISPADANJA S WIMBLEDONA: Džumhur otkrio zašto je izgubio
Prije 18 min0
Regija
PONOVLJENI IZBORI NA JEDNOM BIRAČKOM MJESTU U KOSJERIĆU: Pobijedio SNS, nakon što su Vučićevi batinaši...
Prije 23 min0
Svijet
IRAN POSTAVIO USLOVE, NUKLEARNI PREGOVORI U OPASNOSTI: "Sve je u rukama SAD"
Prije 27 min0
Hronika
TRAGEDIJA U EVROPSKOJ ZEMLJI: Dječak preminuo nakon što ga je otac ostavio u automobilu na velikoj vrućini
Prije 32 min0
Sport
ZLATAN SE SLOMIO KAD JE PRIČAO O MAMI HRVATICI: Ono što mu je radila zgadila mu je sve hrvatsko
29. Jun. 20252
Sport
SKANDALOZNO PONAŠANJE: Bh. i crnogorski reprezentativac pjevali himnu Srbije u Rusiji
30. Jun. 20252
Sport
SENZACIJA NA SVJETSKOM KLUPSKOM PRVENSTVU: Viceprvak Saudijske Arabije u produžecima srušio Manchester City i plasirao se u četvrtfinale, pogledajte golove... (VIDEO)
Prije 17h0
Sport
SPEKTAKULARAN TRANSFER: Reprezentativac BiH prelazi u najtrofejniju NBA ekipu
Prije 16h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.