PRIZNALI SVE: Detalji sa suđenje trojici bh. državljana u Njemačkoj, očekuje se...

Njihovo hapšenje uslijedilo je nakon detaljne istrage njemačke policije koja je prikupila značajne dokaze, što je i dovelo do nagodbe.

  • Hronika

  • 24. Sep. 2024  

  • 0

U Regionalnom sudu u Stuttgartu nastavljeno je suđenje trojici državljana Bosne i Hercegovine (31, 45, 51) koji se terete za 29 provalnih krađa, pri čemu su ukrali plijen vrijedan stotine hiljada eura.

Jedna od vlasnica kuće, koja je pretrpjela veliku štetu, svjedočila je na ročištu, izražavajući strah koji je proživjela nakon provale.

Tokom pljačke, izgubila je 60.000 eura i izjavila: “To je bilo kasno popodne, novembra 2023. godine. Nakon svega što sam preživjela, i dan danas živim u strahu.”

Njemački mediji pišu da se presuda očekuje u najkraćem mogućem roku jer su sva trojica priznala krivicu i nagodili se s Tužilaštvom, a očekuju se višegodišnje zatvorske kazne, koje neće biti duže od šest godina.

Optužnica ih tereti ne samo za materijalnu štetu, već i za psihološki stres koji su prouzrokovali žrtvama. Njihovo hapšenje uslijedilo je nakon detaljne istrage njemačke policije koja je prikupila značajne dokaze, što je i dovelo do nagodbe.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...