STRAVA U BiH: Zet nožem ubo punca, povrijedio i suprugu i punicu

Prema nezvaničnim informacijama, svemu je prethodila svađa.

  • Hronika

  • 26. Sep. 2024  

  • 0

Muškarac iz Gradiške uhapšen je jutros zbog sumnje da je nožem ubo punca u predjelu grudnog koša, a rukama povrijedio suprugu i punicu.

Kako Srpskainfo saznaje, niko nije životno ugrožen.

Prema nezvaničnim informacijama, svemu je prethodila svađa.

Nakon prijave porodičnog nasilja, intervenisala je policija i uhapsila osumnjičenog, dok su povrijeđeni prevezeni u Dom zdravlja u Gradiški, gdje im se ukazuje ljekarska pomoć.

Nezavisne pišu kako je djelo okvalifikovano kao nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...