Šareni svijet
NEVJEROVATNI PRIZORI IZ SAHARE: Pao snijeg!
20. Jan. 20221
Vjetar slab istočni i sjeveroistočni.
Vijesti
13. Nov. 2024
0
Danas se u Hercegovini i na jugozapadu Bosne očekuej pretežno sunčano vrijeme. U ostatku zemlje magla ili niska naoblaka uz djelimično razvedravanje tokom dana. Tokom noći jače naoblačenje sa juga, što u Hercegovini može usloviti slabu kišu. Vjetar slab istočni i sjeveroistočni. Jutarnja temperatura od -4 do 2, na jugu do 6, a dnevna od 4 do 10, na jugu do 16 °C.
U četvrtak pretežno oblačno vrijeme. Prije podne u Hercegovini slaba kiša, a na istoku i jugoistoku Bosne slab snijeg ili susnježica. Vjetar slab sjeverni i sjeveroistočni. Jutarnja temperatura od -3 do 4, na jugu do 8, a dnevna od 2 do 8, na jugu do 14 °C.
U petak pretežno oblačno vrijeme. Poslije podne kiša u Hercegovini, a tokom noći u većini područja. Vjetar slab istočni i sjeveroistočni. Jutarnja temperatura od -3 do 3, na jugu do 8, a dnevna od 2 do 8, na jugu do 14 °C.
U subotu pretežno oblačno vrijeme. U prvom dijelu dana kiša u većem dijelu zemlje, a na planinama snijeg. Poslije podne slaba kiša u Hercegovini, na istoku i jugoistoku Bosne. Vjetar slab u Hercegovini i na jugozapadu Bosne jugozapadni, a u ostatku zemlje sjeverni i sjeveroistočni. Jutarnja temperatura od 0 do 6, na jugu do 8, a dnevna od 4 do 10, na jugu do 12 °C.
Evropa
NJEMAČKI KANCELAR FRIEDRICH MERZ: "Zgrožen sam što se antisemitizam ponovno rasplamsao u Njemačkoj!"
Prije 28 min0
Društvo
AMBASADOR BOJAN ŠOŠIĆ: "BiH sebi pravi štetu, a u očima EU ispada neozbiljna zbog neispunjenja preuzetih obaveza!" (VIDEO)
Prije 41 min0
Svijet
TRUMP NAREDIO NAPAD: Američka vojska ponovo zapucala, ubijene tri osobe...
Prije 53 min0
Društvo
GODIŠNJICA I POLEMIKE: Ko je i kako oslobodio Jajce?
Prije 55 min0
Vijesti
EKSKLUZIVNO / SNIMILI SMO MOAMERA KASUMOVIĆA: Osuđeni glumac – pedofil ponovo je blizu djece...
13. Sep. 20251
Vijesti
PREMIJER ZDK NEZIR PIVIĆ ZA "SB": "Ispostavilo se da su Konakovićevi ‘bageri’ usmjereni protiv BiH, jer se nalaze u rukama Milorada Dodika"
13. Sep. 20250
Vijesti
DRAMATIČNE VIJESTI IZ BANJA LUKE: Tegeltija doživio tešku nesreću, helikopterom prebačen na Klinički centar
14. Sep. 20251
Vijesti
ŽURNO, U MOSTARU: Dragan Čović sazvao sjednicu HDZ-a BiH, na dnevnom redu...
14. Sep. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.