 
                            
                        Regija
NEVJEROVATNE IZJAVE ALEKSANDRA VUČIĆA: "A šta je u subotu, ima neka utakmica ili šta?" (VIDEO)
Prije 19h0
Đurović živi u porodičnoj kući od 350 kvadrata, a vozi Peugeot iz 2011. Ovo nije prvi put da ga se proziva zbog ljetovanja na hrvatskoj obali, no ranije u pitanju nije bio Dubrovnik nego - Brijuni.
Regija
14. Nov. 2024
1
Krajem prošle sedmice održane su sjednice Predsjedništva i Glavnog odbora Srpske napredne stranke, kojima je prisustvovao i predsjednik Srbije Aleksandar Vučić.
Tom prilikom Vučić je održao jednu od svojih prilično uobičajenih lekcija koalicijskim partnerima SNS-a (Ivici Dačiću i SPS-u), a zatim je iznenada izgovorio:
"A ti, Bobane, odvratne su ti slike iz Dubrovnika. Samo da ti to kažem. Ako misliš da si ispao lijep, odvratne su ti slike. Češće se slikaj u Vrnjačkoj Banji. Mnogo je ljepše. Da naučiš to. I da te ja naučim to", poručio je Vučić.
Tako je Boban Đurović, predsjednik općine Vrnjačka Banja, postao još jedan od članova SNS-a čija imena Vučić povremeno izbaci u javnost, kritizirajući njihovo rasipništvo te stavljajući naglasak na skromnost, piše Nova.rs.
Đurović je odmah sa svog Instagram profila uklonio sve fotografije, ali tviteraši su sačuvali jednu i to onu najskuplju. Korisnici društvenih mreža odmah su procijenili vrijednost robnih marki sa sporne fotografije.
Tako pišu da naočale Bobana Đurovića koštaju oko 1.300 eura, dok one njegove partnerice iznose 429 eura. Vrijednost njene torbice je 1890 eura, dok Đurovićev sat košta 1.500 eura. Treba spomenuti i daminu narukvicu od 1.120 eura.
Boban Djurović predsednik opštine Vrnjačka Banja glavni glumac u seriji "Bobane ružne su ti slike iz Dubrovnika " od režisera Aleksandra Vučića pic.twitter.com/zIyoLOqRzx
— Zlo (@2_zlo_1) November 10, 2024
No Vučiću je očito najviše zasmetalo što je slika nastala u Dubrovniku u kojem je i sam nedavno bio na summitu.
Inače, plata Bobana Đurovića na mjestu predsjednika Općine Vrnjačka Banja iznosila je do lipnja ove godine 101.000 dinara (oko 860 eura), a onda je povećana na 135.000 dinara (oko 1150 eura).
Đurović živi u porodičnoj kući od 350 kvadrata, a vozi Peugeot iz 2011. Ovo nije prvi put da ga se proziva zbog ljetovanja na hrvatskoj obali, no ranije u pitanju nije bio Dubrovnik nego - Brijuni.
 
                            
                        Regija
NEVJEROVATNE IZJAVE ALEKSANDRA VUČIĆA: "A šta je u subotu, ima neka utakmica ili šta?" (VIDEO)
Prije 19h0
 
                            
                        Mini market
DUHOVI GORSKOG VIJENCA U "EVROPSKOJ" CRNOJ GORI: Kako je eksplodirala mržnja prema Turcima
29. Okt. 20250
 
                            
                        Regija
DRAMA U SRBIJI: Benzin u plastičnim bocama na ulicama, hoće li se ponoviti najgore?
18. Okt. 20250
 
                            
                        Regija
NJEMAČKI I ŠVICARSKI MEDIJI O NIS-u: Vučić plaća cijenu saradnje s Rusijom. Preostaje mu samo jedna opcija
10. Okt. 20250
Kultura
GLAS NEOPISIVE LJEPOTE: Prošlo je 10 godina od smrti najbolje interpretatorke sevdaha Zehre Deović
Prije 5h0
Sport
RAČUNAJU NA NJEGOVO VELIKO ISKUSTVO: Juventus ima novog trenera...
Prije 5h0
Auto
KRAJ CRNOG TRŽIŠTA GORIVA: BiH uvodi obavezno markiranje
Prije 5h0
Evropa
INTERVJU KOJI JE ŠOKIRAO RUSIJU: "U tom slučaju bi NATO sravnio Moskvu sa zemljom!"
Prije 5h0
Regija
VUČIĆ NIKADA NIJE VIĐEN U OVAKO OČAJNOM STANJU: Napravio je nešto što je šokiralo naciju...
28. Okt. 20250
Regija
NEMA VIŠE VEZIVANJA PASA: Za držanje na lancu ispred kuće minimalna kazna 1.000 eura
29. Okt. 20250
Regija
NEOČEKIVANA ODLUKA: Slovenija prelomila, unatoč prijetnjama Donalda Trumpa...
Prije 21h0
Regija
VUČIĆA UZNEMIRILA DODIKOVA IZJAVA: "Žao mi je ako se oni u RS-u osjećaju ugroženo od Beograda. A koga Hrvati hvale znajte da...!" (VIDEO)
29. Okt. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.