Regija
VIŠE JAVNO TUŽILAŠTVO O MILICI S: Evo šta traže za djevojku koja je pokosila studentkinju na protestu u Beogradu
Prije 14 min0
Policija je na teren izašla nakon dojave o tome da se te osobe ne javljaju na pozive
Hronika
04. Dec. 2024
0
Policija je jutros u kući na benkovačkom području pronašla tri mrtve osobe.
U obiteljskoj kući u Rašteviću su zatečena tri mrtva tijela bez vidljivih tragova nasilja, a u kući je kao izvor električnog napajanja zatečen agregat, priopćeno je iz PU zadarske.
Policija je na teren izašla nakon dojave o tome da se te osobe ne javljaju na pozive.
Na mjestu događaja je u tijeku očevid te se poduzimaju mjere i radnje kako bi se utvrdile sve činjenice i okolnosti događaja, koje uključuju i provođenje obdukcije.
Prema dosad prikupljenim saznanjima nema sumnje na postojanje elemenata kaznenog djela, dodaje se u priopćenju policije.
Regija
VIŠE JAVNO TUŽILAŠTVO O MILICI S: Evo šta traže za djevojku koja je pokosila studentkinju na protestu u Beogradu
Prije 14 min0
Vijesti
NAKON USPJEŠNE AKCIJE U HRVATSKOJ: Za 31. januar najavljen bojkot trgovina i u BiH
Prije 28 min0
Sjećanje
SUĐENJE JOŠ TRAJE: U utorak će biti obilježena tužna godišnjica od ubistva Farisa Pendeka
Prije 35 min0
Šareni svijet
NEPRIJATNE SCENE U AVIONU: Nije htio sjediti pored supruge, stjuardese joj zalijepile usta
Prije 56 min0
Hronika
UZNEMIRUJUĆI SNIMAK: Pogledajte trenutak kada se vozačica Citroena zabila u povorku ljudi i pregazila studenticu (FOTO, VIDEO)
24. Jan. 20250
Hronika
MUČNE SCENE U SARAJEVU: Putnici izbacili džeparoša iz tramvaja, bio je sa djetetom (VIDEO)
25. Jan. 20250
Hronika
"OD TUGE ZA SINOM MAJKA SE RAZBOLJELA": Prije tri godine kolima ga je ubio sveštenik, porodica i dalje čeka pravdu - "Za rođendan je dobio patike, umro je u njima..."
Prije 18h0
Hronika
ŠTA SE DEŠAVALO SINOĆ U SUSJEDSTVU: U nesvakidašnjem vandalizmu oštećeno čak 18 vozila
Prije 19h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.